sobota, 15 czerwca 2013

Hotele dla psów

Hotele dla psów
Wakacje tuż tuż. Plany wyjazdu już zrobione. Hotel zarezerwowany, bilety lotnicze kupione i nagle zdajemy sobie sprawę,że...zapomnieliśmy o pupilu! Nie możemy oddać go znajomym, bo oni też wyjeżdżają. W domu też nie możemy go pozostawić samemu sobie. Ostatnim rozwiązaniem jest oddanie psa do hotelu dla psów.


 

Jak wygląda opieka nad naszym czworonogiem w hotelu dla psów


Wiele osób boi się oddać swojego pupila do hotelu. Boją się, że pieski będą źle traktowane i będą umierały z tęsknoty za właścicielem. Prawda jest taka, że nie ma się czego obawiać. W hotelu dla psów czworonogi mają świetne warunki. Codziennie są karmione, mają ciągły dostęp do wody. Są wyprowadzane na spacery, socjalizują się z innymi psami. Mają opiekuna, który w chwilach tęsknoty przytuli ich i się z nimi pobawi. Oczywiście, piesek o Was pamięta i tęskni, ale jest traktowany z czułością i nic złego mu się nie stanie w trakcie pobytu w hotelu dla psów.

 

Co jeśli nasz pupil zachoruje w trakcie pobytu w hotelu dla psów?


Jeśli zdarzy się, że nasz pupil, w trakcie pobytu w hotelu, zachoruje, wzywany jest do niego weterynarz. Oczywiście zostanie od nas pobrana za to opłata, jednak nie będzie się ona wiele różniła od kwoty, którą sami byśmy zapłacili przyprowadzając psa do weterynarza.

  

Hotel dla naszego pieska możemy znaleźć m.in. w :

 1. Wałbrzychu
 2. Jeleniej Górze
 3. Dąbrowie Chełmińskiej
 4. Bydgoszczy
 5. Lublinie
 6. Kraśniku
 7. Gorzowie Wielkopolskim
 8. Zielonej Górze
 9. Krakowie
 10. Warszawie i jej okolicach
 11. Łączniku
 12. Rzeszowie i okolicach
 13. Białymstoku
 14. Trójmieście i okolicach
 15. Rudniku
 16. Gliwicach
 17. Bytomiu
 18. Kielcach
 19. Olsztynie
 20. Okolicach Poznania
 21. Koszalinie
 22. Szczecinie

Hoteli dla psów w Polsce jest więcej. Znajdują się one w prawie każdym większym mieście i jego okolicach. Wybór mamy więc ogromny i na pewno znajdzie się w nich miejsce dla naszego pupila.
I jeszcze jedna sprawa. Jeśli tęsknicie za swoim pupilem tak bardzo, że musicie go usłyszeć, zawsze możecie zadzwonić do hotelu, w którym zostawiliście pieska, a jego opiekun chętnie poda mu słuchawkę.  :) 

Sklep Telekarma

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger