poniedziałek, 11 marca 2019

Przysmaki 8in1 dla psa


Dobry przysmak dla psiaka powinien być nie tylko smaczny, ale też i zdrowy. Psie smakołyki bardzo różnią się od tych dedykowanych dla ludzi. Nam przysmak kojarzy się najczęściej z czekoladą, ewentualnie z cukierkami, żelkami albo chipsami. Psiaki natomiast takiego pożywienia absolutnie jeść nie mogą i stanowi ono dla nich poważne zagrożenie zdrowia, a czasami nawet życia. Czekolada to na przykład prawdziwa trucizna dla kudłaczy (przeczytaj, co zrobić, gdy pies zje czekoladę KLIK). Z tego powodu należy kupować zwierzakom specjalne, zoologiczne pyszności, bogate w białko zwierzęce, minerały oraz tłuszcze. Jedną z bardziej polecanych marek przysmaków jest 8in1, czyli produkty smakowite i zdecydowanie bogate w substancje odżywcze.


Przysmaki dobre dla psa


Przysmaki dla psa » powinny powstawać przede wszystkim na bazie mięsa. Może to być jeden gatunek, na przykład wołowina albo kilka gatunków. Dobrym pomysłem są również produkty z kawałkami ryb, ponieważ stanowią cenne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Porządne przysmaki zawierają także komplet witamin i minerałów. Unikajmy natomiast produktów z dużymi ilościami chemii, czyli z konserwantami, sztucznymi aromatami i barwnikami. Przysmaki ponadto powinny nie tylko smakować, ale też kompleksowo wzmacniać organizm. W sklepach zoologicznych znajdziemy wiele produktów o właściwościach prozdrowotnych. Pomagają walczyć z kamieniem nazębnym, wspierają układ pokarmowy, wzmacniają sierść, skórę, działają relaksująco albo wspomagają metabolizm. Samo żucie przysmaków może mieć także działanie odstresowujące, ponieważ powolne gryzienie bardzo zwierzaka uspokaja.

↓ PRZYSMAKI 8IN1 DLA PSA ↓Kiedy podawać psu przysmaki?


Przysmaków nie wolno podawać każdego dnia. Są kaloryczne i mają sporo węglowodanów, więc psiak zacznie przybierać na wadze i do tego straci apetyt na cokolwiek innego, a smakołyki w żadnym wypadku nie mogą zastąpić regularnych posiłków. Kiedy zatem warto je podawać? Przede wszystkim doskonale sprawdzają się jako motywatory i nagrody przy nauce różnych komend, ale także na przykład przy treningu czystości lub nauce pozostawania w domu, kiedy właściciel wychodzi do pracy. Mogą się sprawdzić też jako nagroda pocieszenia po trudnej i nieprzyjemnej wizycie u weterynarza albo po długiej podróży. Wrzucone do zabawek interaktywnych wspomagają chęć uczenia i główkowania. Raz na jakiś czas możemy też podać kudłaczowi smakołyk bez okazji, tak po prostu, aby poprawić mu humor.

Przysmaki 8in1 dla psów


Przysmaki 8in1 dla psa to produkty klasy Premium, a zatem naprawdę z wysokiej półki. Porządna jakość zobowiązuje: przekąski są naturalne, pozbawione chemii, wyprodukowane z bardzo dobrych mięs oraz dodatków. Marka nieustannie poddaje badaniom i analizom swoje produkty, aby były coraz zdrowsze i smaczniejsze. Są to smakołyki dobre na każdą okazję, jak również specjalistyczne rarytasy dla psiaków o konkretnych zapotrzebowaniach żywieniowych.

Przysmaki 8in1 dla psa pomagają walczyć z kamieniem nazębnym. Wiele z nich służy do długiego żucia i gryzienia, dzięki czemu wspierają walkę z paradontozą, poprawiając ukrwienie dziąseł oraz higienę samych zębów. Żucie to także sposób na relaks w dowolnej chwili dnia, jak również patent na oszczędzenie naszych mebli, ponieważ psiaki lubią sobie coś podgryzać i jeśli nie dostaną zabawki lub smakołyku, znajdą sobie w zastępstwie coś innego i raczej nam to coś nie przypadnie do gustu. Większość tego typu przekąsek to pełnowartościowe mięso owinięte w sprasowaną skórę, najczęściej wołową lub wieprzową.

↓ PRZYSMAKI 8IN1 DLA PSA ↓Kości mają różne rozmiary, dzięki czemu dobierzemy produkty zarówno dla psiaków ras miniaturowych, jak i olbrzymich. Może to być jeden duży smakołyk albo więcej małych, doskonałych do chrupania, w kształcie walców, piłek lub kostek. 8in1 to też przysmaki specjalistyczne w postaci pysznych filetów z kurczaka. W ofercie smakołyk Pro Breath na świeży oddech i kamień nazębny, Pro Activ dla trenujących wyczynowo psiaków, Pro Digest dla kudłaczy z delikatnym układem pokarmowym, z korzeniem cykorii wspomagającym trawienie, Pro Skin and Coat na zdrową i lśniącą sierść (z siemieniem lnianym). W ofercie znajdziemy też miękkie ciasteczka z kawałkami mięsa oraz specjalne przysmaki treningowe, stworzone właśnie z myślą o motywowaniu zwierzaka do nauki. Zawierają one przeciwutleniacze, glukozaminę i chondroitynę na stawy, kwasy omega-3 wpływające pozytywnie na mózg oraz L-karnitynę na pobudzenie metabolizmu.

↓ PRZYSMAKI 8IN1 DLA PSA ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Magdalena Dolata
Zdjęcie: © Noel — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger