poniedziałek, 12 marca 2018

Karmy Animonda dla psa


Karmienie czworonogów w ostatnich latach uległo znaczącym zmianom. Obecnie producenci pokarmów dla zwierząt kładą nacisk już nie tylko na odpowiedni bilans składników odżywczych, ale również na indywidualną filozofię żywienia. To właśnie ona może być kluczem do znalezienia idealnej karmy dla pupila. Niewykluczone, że wymaganiom naszym i naszego psiaka są w stanie sprostać karmy Animonda. Dlaczego warto bliżej je poznać?


Czym wyróżniają się karmy Animonda dla psów?


Coraz więcej właścicieli czworonogów uważa, że pokarmy dla ich podopiecznych powinny spełniać podobne standardy, jak żywność przeznaczona dla ludzi. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, stworzono markę Animonda. W centrum zainteresowań jej twórców znalazł się dobrostan zwierząt, na który niebagatelny wpływ ma właściwe żywienie. Producenci pokarmów Animonda dbają o to, by do misek czworonogów trafiały tylko najwyższej jakości produkty, które są w stanie zaspokoić ich specyficzne potrzeby żywieniowe. W ofercie znajdziemy więc pokarmy dla psiaków różniących się wiekiem, wagą, poziomem aktywności i stanem zdrowia. Dzięki różnym smakom i formom pożywienia nie ma też problemu z wyborem produktów dostosowanych do indywidulanych preferencji zwierzaków. Oferowane karmy mają bowiem zarówno pozytywnie oddziaływać na zdrowie i samopoczucie czworonogów, jak i dostarczać psiakom maksimum przyjemności płynącej z jedzenia. Walory pokarmów mają ścisły związek z rygorystyczną selekcją wszystkich składników. Karmy Animonda dla psów » bazują na naturalnych i nieskażonych surowcach, nie zawierają natomiast sztucznych aromatów i barwników. Najwyższa wartość odżywcza karm jest ponadto wynikiem delikatnej obróbki technologicznej, która pozwala zachować wszystkie niezbędne dla psiaków substancje. Warto wiedzieć, że nad stworzeniem idealnych dla czworonogów pokarmów pracuje cały sztab specjalistów – weterynarzy, dietetyków i naukowców. Troszczą się oni o to, aby wytwarzane produkty spełniały niezbędne normy, a ich receptura była zgodna z aktualną wiedzą na temat prawidłowego żywienia psów [1].

Karmy Animonda GranCarno


Pokarmy Animonda GranCarno to seria mokrych specjałów, które z powodzeniem możemy podawać psiakom na co dzień. Karmy te bazują na świeżym mięsie, które w trakcie przygotowania nie straciło swojego smaku, wartości odżywczej, ani naturalnej struktury. Mięsne fileciki dla wielu czworonogów stanowią ulubioną formę pożywienia. Niezaprzeczalną zaletą pokarmów Animonda GranCarno jest brak sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku, a także zbóż i soi. Dzięki temu producentom udało się osiągnąć wysoką zawartość białka, a niską węglowodanów. Pokarmy z tej linii dostępne są w wielu smakach – nawet wybredne zwierzaki w ofercie znajdą więc coś dla siebie. Niektóre produkty dodatkowo wzbogacone zostały o zioła czy owoce, odznaczają się zatem wyjątkowym aromatem i walorami prozdrowotnymi. Dla szczególnie wrażliwych zwierzaków, ze skłonnością do alergii lub nietolerancji pokarmowej, godne polecenia są karmy sensitive – z jednym źródłem białka zwierzęcego. Pokarmy Animonda GranCarno możemy też precyzyjnie dopasować do potrzeb pupila wynikających z jego wieku – na rynku dostępne są produkty dedykowane szczeniętom, psom dorosłym i seniorom.

↓ KARMA DLA PSA ANIMONDA GRANCARNO ↓Karmy Animonda Vom Feinsten


Nawet psi niejadek nie przejdzie obojętnie wobec mokrych pokarmów Vom Feinsten. Karmy te powstały z myślą o szczególnie wymagających i wybrednych czworonogach, zwłaszcza małych ras. Wysoka zawartość mięsa, starannie wyselekcjonowane składniki i wyjątkowe walory smakowe sprawiają, że pokarmy Vom Feinsten stanowią wartościową, a przy tym wykwintną przekąskę. Warto zauważyć, że ich wyrazisty smak jest w pełni naturalny – karmy nie zawierają sztucznych aromatów, barwników czy konserwantów. Wśród produktów Vom Feinsten znajdziemy coś dla psiaków w każdym wieku. Smakowitą niskokaloryczną przekąską light możemy uraczyć również zwierzaki ze skłonnością do nadwagi.

↓ KARMA DLA PSA ANIMONDA VOM FEINSTEN ↓Tekst: Marta Majewska
Zdjęcie: Fotolia.pl

Źródła:
1. https://www.animonda.de/de/unternehmen/philosophie/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger