poniedziałek, 29 stycznia 2018

Karma Animonda dla psa


Karmy Animonda to bez wątpienia jedne z najlepszych produktów spożywczych dla psów na naszym rynku. Stanowią one kompletny, dobrze zbilansowany posiłek dla każdego czworonoga, dostarczając mu optymalnej dawki kalorii oraz niezbędnych witamin i minerałów. Dzięki nim nasz pupil może cieszyć się dobrym zdrowiem i doskonałym samopoczuciem każdego dnia. Czym jeszcze wyróżniają się pokarmy Animonda dla psów? Dlaczego warto się z nimi zapoznać?


Zalety karmy Animonda dla psów


Animonda to niemiecki producent wysoko cenionych na naszym rynku pokarmów dla psów i kotów. W jego ofercie dominują przede wszystkim posiłki mokre, dostępne w formie pasztecików, sosów oraz galaretek z kawałkami soczystego mięsa. Wytwarza się je wyłącznie z naturalnych i starannie wyselekcjonowanych surowców, bez dodatku chemii i szkodliwych konserwantów. Tym, co zdecydowanie wyróżnia pokarmy marki Animonda na tle innych jest wyjątkowo duża zawartość czystego, nieprzetworzonego mięsa. Nie brakuje w nich także cennych dla zdrowia i kondycji zwierzaka witamin, minerałów oraz substancji, takich jak kwasy tłuszczowe z grupy omega.

Kolejną niepodważalna zaletą karm dla psów Animonda » jest ogromna różnorodność smakowa. Występują one w tak wielu atrakcyjnych wersjach, że znalezienie czegoś, co trafi w gusta pupila nie powinno stanowić żadnego problemu. Nawet jeśli nasz ulubieniec jest wyjątkowym niejadkiem.

Mokre karmy Animonda dla psów


Jak już wspomniano główną linię produktów firmy Animonda stanowią wysokiej jakości pokarmy mokre. Przyznać trzeba, że nasze czworonogi wprost za nimi przepadają. A to ze względu na wyjątkowo wyrazisty aromat, intensywny smak oraz miękką, soczystą konsystencję. Jeśli naszemu pupilowi zdarza się grymasić przy misce lub od czasu do czasu wszczynać strajki głosowe, warto wprowadzić do jego jadłospisu mokrą karmę, której smak pobudzi apetyt niejadka. Taki posiłek nie tylko urozmaici monotonną dietę zwierzaka, ale i uzupełni ją w niezbędne składniki odżywcze.
W przypadku niektórych czworonogów mokra karma może być wręcz obowiązkowym elementem diety. Pamiętajmy, że pokarmy mokre zawierają dużo więcej wody, polecane są zatem zwierzakom borykającym się ze schorzeniami nerek i dróg moczowych. Z kolei ich mokra konsystencja dużo bardziej odpowiada szczeniętom i psim seniorom, miewającym problemy z rozgryzaniem suchych granulek.

Karma Animonda Integra Protect dla psów


Mokre karmy Animonda dla psów dzielą się na trzy główne linie, dostosowane do potrzeb zwierząt na różnym etapie życia lub borykających się z konkretnymi problemami zdrowotnymi. Pierwszą z nich jest specjalistyczna seria karm Animonda Integra Protect, przeznaczona dla psów przewlekle chorych i osłabionych. Powiedzmy sobie od razu, że karma ta nie jest lekiem samym w sobie, dzięki któremu raz na zawsze uwolnimy pupila od dokuczających mu dolegliwości. Niemniej jednak tak dobrze zbilansowany pokarm, jak Integra Protect może znacznie wspomóc kurację pupila i dodać mu sił do walki z chorobą. Pośród karm z serii Integra znajdziemy między innymi produkty odpowiednie dla psów z niewydolnością nerek, zaburzeniami pracy układu trawiennego, alergią pokarmową oraz nadwagą.


Karma Animonda Gran Carno dla psów


W skład linii Animonda Gran Carno wchodzą przede wszystkim wysokiej jakości pokarmy bytowe, będące doskonałą podstawą codziennej diety czworonoga. Wśród nich znajdziemy produkty przeznaczone dla psów dla każdym etapie życie, szczeniąt, psów dorosłych oraz starszych. Karmy dla psów Animonda Gran Carno dostępne są zarówno w wersji suchej, jak i mokrej. Każda z nich stanowi pełnowartościowy, doskonale zbilansowany pokarm. Wytwarza się je wyłącznie z surowców naturalnych nie niemodyfikowanych genetycznie. Produkty te nie zawierają konserwantów, sztucznych dodatków w postaci barwników i ulepszaczy ani zbędnych wypełniaczy, takich jak soja.

↓ KARMY DLA PSA ANIMONDA GRAN CARNO ↓Karma Animonda Vom Feinsten dla psów


Serię karm Animonda Vom Feinsten opracowano z myślą o psach ras małych i miniaturowych. Tu również znajdziemy odpowiednie produkty dla czworonogów w różnym wieku, choć bez wątpienia najbogatsza jest oferta karm dla psów dorosłych. W ich składzie znajdziemy przede wszystkim wysokiej jakości czyste mięso oraz inne wartościowe dodatki w postaci warzyw. Karmy dla psów Animonda Vom Feinsten nie zawierają zbóż, konserwantów, ulepszaczy smaku ani produktów modyfikowanych genetycznie.

↓ KARMY DLA PSA ANIMONDA VOM FEINSTEN ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Angelika Podgajna
Zdjęcie: Fotolia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger