piątek, 12 stycznia 2018

Karma dla psów Taste of the Wild


Prawidłowa dieta powinna nie tylko dostarczać psiakowi niezbędnych substancji, ale również odzwierciedlać jego naturalny jadłospis. O ile większość producentów pokarmów dla czworonogów skrupulatnie dba o bilans wszystkich składników odżywczych, to znalezienie pożywienia stworzonego na bazie wilczego menu nie jest już wcale takie proste. Idealnym posiłkiem dla czworonogów, w których wciąż drzemie natura ich przodków, może okazać się karma Taste of the Wild.


Czym wyróżniają się karmy Taste of the Wild?


Żywienie czworonogów to temat nieustannych gorących dyskusji i sporów. Nie da się ukryć, że miłośnicy psów są w tej kwestii wyraźnie podzieleni na zwolenników naturalnej diety (dowiedz się więcej o diecie BARF dla psa KLIK) oraz na entuzjastów gotowych pokarmów komercyjnych. Niestety, oba te modele żywienia mają swoje wady. Samodzielne komponowanie posiłków jest trudne i czasochłonne, natomiast gotowe pokarmy bywają naszpikowane sztucznymi dodatkami. Co więc zrobić, jeśli chcemy karmić zwierzaka naturalnym i wartościowym pożywieniem, a nie mamy czasu na przygotowywanie dań dla pupila? Odpowiedzią na ten dylemat są karmy Taste of the Wild. Ich wyjątkowa receptura bazuje na potrzebach i zwyczajach żywieniowych dzikich psowatych. Właśnie dlatego odznaczają się one wysoką zawartością białka, którego źródłem są przede wszystkim unikalne mięsa dzikich zwierząt i ryb. Producenci całkowicie zrezygnowali natomiast ze zbóż, dzięki czemu pożywienie Taste of the Wild bez obaw mogą spożywać czworonożni alergicy i psiaki cierpiące z powodu nietolerancji glutenu. Nie musimy obawiać się również sztucznych aromatów i szkodliwych dodatków – do produkcji używane są wyłącznie bezpieczne składniki najwyższej jakości. Źródłem węglowodanów w pokarmie są owoce, warzywa i rośliny, które znajdują się też w naturalnym jadłospisie czworonogów. Różnorodne składniki gwarantują ponadto wyrazisty smak pożywienia Taste of the Wild i sprawiają, że psiaki pałaszują je z prawdziwą przyjemnością.


Składniki pokarmów Taste of the Wild


Produkty Taste of Wild z pewnością spełniają jedno z podstawowych kryteriów pokarmów dobrej jakości, jakim jest wysoka zawartość mięsa (sprawdź, jak wybrać dobrą karmę dla psa KLIK). Niewątpliwym atutem pożywienia jest także wykorzystanie nietypowych surowców, takich jak mięso z bizona, dzika czy łososia. Na uwagę zasługują ponadto liczne składniki o działaniu prozdrowotnym. Borówki i maliny dostarczają psiakom cennych przeciwutleniaczy chroniących organizm przed działaniem wolnych rodników. Z kolei olej rzepakowy i olej z łososia » są świetnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, mających ogromny wpływ m.in. na stan sierści czy sprawność umysłową. Dzięki warzywom, takim jak np. pomidory, w pożywieniu nie brakuje też błonnika. Korzystny wpływ na funkcjonowanie przewodu pokarmowego psiaka i jego odporność wywierają również naturalne prebiotyki zawarte w korzeniu z cykorii i ekstrakcie z juki.

Rodzaje pokarmów Taste of the Wild


Wśród bogatej oferty produktów Taste of Wild znajdziemy zarówno karmy uniwersalne przeznaczone dla wszystkich czworonogów niezależnie od ich rasy, wielkości i wieku, jak i pokarmy dedykowane psiakom o szczególnych wymaganiach żywieniowych oraz szczeniętom. Z myślą o najmłodszych czworonogach powstały karmy Taste of the Wild High Prairie Puppy (z bizonem i jagnięciną) oraz Taste of the Wild Pacific Stream Puppy (z łososiem). Dorosłym psiakom ras małych i miniaturowych możemy zaproponować z kolei pokarm Taste Of The Wild Appalachian Valley z dziczyzną i ciecierzycą, wyróżniający się specjalnymi niewielkimi krokietami. Propozycją dla wyjątkowo aktywnych zwierzaków o wysokim zapotrzebowaniu na energię jest pożywienie Taste of the Wild Wetlands Canine z lekkostrawnym i odżywczym mięsem dzikich ptaków, a także Taste of the Wild High Prairie z bizonem i dziczyzną. W przypadku wrażliwych i wybrednych czworonogów strzałem w dziesiątkę może okazać się natomiast pożywienie o szczególnych walorach smakowych Taste of the Wild Pacific Stream (z wędzonym łososiem) lub karma Sierra Mountain z jednym źródłem białka zwierzęcego (jagnięcina). Dla wszystkich psich łakomczuchów, którym marzy się upolowanie dzikiej zwierzyny, nie lada atrakcją będą zapewne pozostałe pokarmy marki Taste of Wild: Southwest Canyon (z wołowiną, jagnięciną, dzikiem) oraz Pine Forest (z dziczyzną i jagnięciną).

↓ KARMA DLA PSA TASTE OF THE WILD ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Marta Majewska
Zdjęcie: Fotolia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger