środa, 24 lipca 2019

Mokra karma Bozita dla psa


Szukając idealnej karmy dla psa, nie musimy wcale uciekać się do wymyślnych i innowacyjnych formuł żywieniowych. Wiele czworonogów najbardziej ceni bowiem to, co ofiaruje sama natura. Naturalne składniki i prosta receptura to tajemnica sukcesu mokrych karm Bozita dla psów. Jakie smakowite produkty dla czworonogów znajdziemy w ofercie tej marki?


Czym wyróżniają się mokre karmy Bozita dla psa?


Bozita to szwedzka marka wysokiej jakości pokarmów dla psów i kotów, produkowanych przez firmę Dogg AB. Historia przedsiębiorstwa sięga 1903 r., kiedy to wprowadziło na rynek pierwsze pożywienie dla czworonogów. Od początku istnienia firma stawiała na produkcję z poszanowaniem dla środowiska. Wyrazem troski o przyrodę i dobrostan zwierząt jest staranny dobór surowców, stosowanie zrównoważonych procedur produkcyjnych i wytwarzanie specjalnych ekologicznych opakowań. Karmy Bozita spełniają rygorystyczne szwedzkie standardy jakości. Ich producenci postawili na naturalność i prostotę. Receptura pokarmów opiera się na wyselekcjonowanych, naturalnych składnikach. W karmach nie są stosowane zbędne, potencjalnie szkodliwe dodatki – rośliny GMO, soja, barwniki, antybiotyki, hormony, mączki. Dzięki temu pożywienie jest bezpieczne dla psiego organizmu i nie obciążą przewodu pokarmowego zwierzaków.

Naturalny skład produktów wpływa również pozytywnie na ich walory smakowe i sprawia, że czworonogi pałaszują je z prawdziwą przyjemnością. Pokarmy Bozita dostępne są w wielu wariantach, dlatego bez problemu można dopasować je do specyficznych upodobań kulinarnych czworonożnych podopiecznych. Specjalne kompozycje zadowolą nawet najbardziej wymagające psiaki. Szeroka oferta produktów pozwala w łatwy sposób urozmaicać posiłki zwierzaków. Pupilom z pewnością nie będzie groziła żywieniowa monotonia. Warto zwrócić uwagę także na praktyczne opakowania pokarmów – Tetra Recart. Gwarantują one łatwe przechowywanie i porcjowanie karm. Doskonale sprawdzają się w podróży. Wygodne zamknięcie chroni pożywienie przed zepsuciem. Po zużyciu produktów opakowania można przeznaczyć do recyklingu.


Receptura mokrych pokarmów Bozita dla psa


Bozita to odpowiednio zbilansowane, wysokomięsne pokarmy dla psów. Zawierają wszystkie niezbędne substancje odżywcze, witaminy i minerały, dlatego mogą stanowić podstawę posiłków czworonogów. Równie dobrze sprawdzają się jako uzupełnienie dla suchej karmy lub smakowita psia przekąska. Większość mokrych karm Bozita dla psa nie zawiera zbóż. Dodatkowo jedynym źródłem protein są w nich surowce pochodzenia zwierzęcego. Ze względu na bezzbożową recepturę karmy są szczególnie polecane dla psów wrażliwych, wybrednych, cierpiących z powodu alergii, nietolerancji pokarmowych lub dolegliwości trawiennych. Pokarmy produkowane są na bazie najlepszych świeżych mięs – prosto ze szwedzkich gospodarstw i łowisk. Ich skład wzbogaca naturalny β-glukan (MacroGard) pozyskiwany z drożdży. Wpływa on dobroczynnie na odporność psów osłabionych i przewlekle chorych, szczeniąt w fazie wzrostu oraz karmiących czworonożnych matek. Recepturę pokarmów uzupełnia błonnik, regulujący funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

↓ MOKRA KARMA BOZITA DLA PSA ↓Rodzaje mokrych karm Bozita dla psa


Mokre karmy Bozita dla psa dostępne są w dwóch podstawowych rodzajach – delikatnych, mięciutkich pasztetów i mięsnych kawałków o naturalnej strukturze, oblanych pyszną galaretką. Produkty przeznaczone są dla dorosłych psów wszystkich ras. Bozita stworzyła wykwintne kompozycje smakowe z różnych mięs. Wielbicielom tradycyjnych posiłków możemy z powodzeniem zaoferować karmy z indykiem, kurczakiem, wołowiną, jagnięciną, łososiem. Dla psów obdarzonych wrażliwym przewodem pokarmowym idealna może okazać się przekąska z kurczakiem i ryżem. Jeśli nasz pupil jest natomiast miłośnikiem bardziej wyszukanych dań i lubi doświadczać nowych wrażeń kulinarnych, warto zaserwować mu karmy Bozita z mięsem dzikich zwierząt. Pokarmy z łosiem lub reniferem wyróżniają się oryginalnym, wyrazistym smakiem, który na długo pozostaje w pamięci czworonogów.

↓ MOKRA KARMA BOZITA DLA PSA ↓


Sklep TelekarmaTekst: Marta Majewska
Zdjęcie: www.bozita.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger