piątek, 15 września 2017

Karma dla psa Josera


Wielu z nas świadomie wybiera jedzenie dla domowych czworonogów. Pożywienia dla psiaka raczej nie poszukujemy w przydomowym supermarkecie. W miejsce najtańszych karm dostępnych na każdym rogu coraz częściej sięgamy po specjały pochodzące od producentów naprawdę dbających o zdrowie naszych pupili. Takim dobrej jakości pożywieniem poszczycić może się m.in. obecna na rynku już od 70 lat firma Josera.Co świadczy o jakości karm Josera?


Chcąc sporządzić zdrową, odżywczą karmę dla czworonoga w pierwszej kolejności zadbać trzeba o wysoką jakość tworzących ją składników. By końcowy produkt naprawdę spełniał pokładane w nim oczekiwania, w tej akurat kwestii nie można iść na żadne, nawet najmniejsze kompromisy. Na etykietach wielu tanich komercyjnych karm królują ulepszacze smaku, konserwanty i sztuczne barwniki. Zamiast pełnowartościowego mięsa często goszczą tu tzw. by-products, w specjałach takich nie brak też wielu mało odżywczych zapychaczy.

Firma Josera korzystając z lat doświadczenia, najnowszej wiedzy i naukowego wsparcia opracowuje łatwostrawne, zdrowe karmy w rozmaitych odsłonach. Niezależnie od smakowych wariantów i tego, jakim psiakom dedykowane są konkretne specjały, jednego możemy być pewni – każdy psi smakołyk opatrzony logiem tej marki stworzony został na bazie naturalnych i wielokrotnie przebadanych produktów. Zarówno same surowce – mięso, zboża i warzywa, jak i gotowa do spożycia karma pomyślnie przejść muszą kontrolę w firmowym laboratorium. Tak skrupulatna dbałość o wypuszczany na rynek produkt sprawia, że do misek naszych pupili trafia jedzenie naprawdę wysokiej jakości.

↓ KARMA JOSERA DLA SZCZENIĄT ↓Karma dla psa Josera – dla każdego coś zdrowego i smacznego


Wybierając karmy dla psa Josera, możemy być pewni, że w składzie ich nie odnajdziemy cukru i podejrzanych chemicznych dodatków, nie gości w nich pszenica ani soja, brak tu też roślin pochodzących z genetycznie modyfikowanych upraw.

Domowe zwierzaki mają różnie potrzeby i różne upodobania. Oczywistym jest więc, że firma zadbała o osobną linię specjałów dla juniorów, dla karmiących suk i dla dorosłych psiaków. Odmienne karmy przewidziano też dla psów średnich i dużych oraz dla tych, reprezentujących małe i miniaturowe rasy. Na tym jednak bogactwo propozycji wcale się nie kończy! Dieta naszego pupila musi być dostosowana nie tylko do jego wieku i rasy. Chcąc należycie dobrać psie menu, pod uwagę wziąć powinniśmy też dzienne zużycie energii. Inaczej odżywiać musi się psi sportowiec towarzyszący nam w joggingu bądź podczas jazdy na rowerze, inaczej zaś stroniący od nadmiernego wysiłku kanapowiec. Lekka dieta dla mało aktywnych zwierzaków idealnie nada się również dla tych milusińskich, którzy borykają się z nadwagą. 

Wśród naszych domowych pupili nie brak uczuleniowców i psich niejadków. Karma dla psa Josera, w której dominującym składnikiem jest jagnięcina (Lamm & Reis) bądź też specjalna propozycja bezzbożowa (Lachs & Kartoffel) znakomicie sprawdzą się w pierwszej sytuacji. Dla wybrednych psiaków przygotowano zaś krokiety obtoczone sosem (Festival). Te spożywane mogą być na sucho, jednak wystarczy zalać je wodą, by żaden zwierzak nie mógł się im oprzeć. 

Karmy Josera – propozycja dla tych właścicieli, którzy stawiają na ekologię


Dla pokaźnej rzeszy konsumentów coraz częściej liczy się nie tylko jakość zakupowanego artykułu, ale i sposób jego wytwarzania oraz pakowania. Nie bez znaczenia jest więc wpływ, jaki produkująca go firma wywiera na środowisko. Josera stawia nie tylko na naturalne produkty, ale i na to, by w procesie produkcji wykorzystywać zieloną energię. Ponadto firma zarówno budując magazyny, jak i pakując uzyskiwaną w nich karmę, w maksymalnym stopniu wykorzystuje surowce odnawialne. Tym sposobem kupując dobrej jakości jedzenie dla psa, zatroszczyć możemy się nie tylko o zdrowie ukochanego pupila, ale i o środowisko.

↓ KARMA JOSERA DLA PSA ↓

Sklep TelekarmaTekst: Małgorzata Urbanowicz
Zdjęcie: Fotolia.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger