czwartek, 31 sierpnia 2017

Karma Eukanuba dla szczeniaka


Żywienie szczeniąt to niezwykle istotna kwestia, której nie warto pozostawiać przypadkowi. Gdy tylko maluchy przestaną pić mleko matki, należy przestawić je na starannie dobraną, wysokiej jakości karmę. Pamiętajmy, że pierwszy rok życia psa to najintensywniejszy okres rozwoju całego organizmu. Wprowadzenie prawidłowej diety w tym okresie z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Dlatego warto rozejrzeć się po rynku w poszukiwaniu najlepszej karmy dla szczeniąt. Jednym z takich produktów są produkty marki Eukanuba.Dobra karma dla szczeniąt


Jaka powinna być karma dla szczeniąt? Przede wszystkim bogata w tłuszcz oraz białko pochodzenia zwierzęcego. To oczywiste, że młody, szybko dorastający organizm potrzebuje dobrego źródła energii, niezbędnego do zdrowego rozwoju, nauki, zabawy i poznawania otaczającego go świata. Niestety nie każdy dostępny na rynku pokarm zawiera wystarczającą ilość zwierzęcego białka. Wybierając karmę dla pupila, warto uważnie czytać etykiety i sprawdzać, czy źródło owego białka zostało dokładnie określone. Opakowanie produktu powinno jasno informować nas, jakie mięso zostało zawarte w karmie oraz w jakiej ilości.

Można powiedzieć, że te pierwsze miesiące są kluczowe dla całego późniejszego życia zwierzaka. Otrzymywany w tym czasie pokarm ukształtuje jego organizm, zbuduje odporność i ochronę przed wieloma chorobami czyhającymi na niego w przyszłości. W diecie szczeniąt nie może więc zabraknąć witamin, minerałów oraz składników odżywczych, takich jak nienasycone kwasy tłuszczowe. Warto też pamiętać, że dobrą karmę rozpoznamy nie tylko po ilości odpowiednich składników, ale również po proporcjach w jakich zostały dobrane.

Czym wyróżniają się karmy Eukanuba?


Produkty Eukanuba zaliczają się do produktów klasy Super Premium i już od dawna zdobywają wysokie noty we wszelkich zestawieniach najlepszych pokarmów dla psów. Firma Eukanuba działa na rynku już od ponad czterdziestu lat. Przez ten czas producentom udało się w najdrobniejszych szczegółach dopracować recepturę, proces wytwarzania karmy i dobrać najlepszej jakości składniki. Karmy dla psów Eukanuba wyróżniają się doskonałą jakością oraz nowoczesną techniką produkcji. Zanim gotowy produkt trafi na seplowe półki, zostaje poddawany drobiazgowym testom laboratoryjnym oraz ocenie niezależnych ekspertów.

Karmy Eukanuba charakteryzują się dużą zawartością mięsa oraz dodatków takich jak ryby, oleje rybne lub ryż. W ich składzie nie brakuje także suszonych owoców i warzyw, będących cennym źródłem wielu witamin i minerałów.

Rodzaje karm Eukanuba dla szczeniąt


W bogatej ofercie firmy Eukanuba znajdziemy także linię karm opracowanych z myślą o szczeniętach i psach dorastających. Jedną z nich jest karma z serii NaturePlus, która poza suszonym kurczakiem zawiera także świeżo zamrożone mięso jagnięce, będące głównym budulcem zdrowych mięśni. W jej składzie znajdziemy również ryby oceaniczne, suszone marchewki, szpinak, groszek oraz pomidory, czyli źródło cennych witamin i minerałów. Karma zawiera także kwasy tłuszczowe omega-3 i -6, wzmacniające skórę oraz sierść.

Główną linią produktów dla szczeniąt Eukanuba jest seria Puppy&Junior. Znajdziemy w niej trzy różne karmy, przeznaczone odpowiednio dla szczeniąt ras małych, średnich oraz dużych. Nie jest tajemnicą, że szczenięta poszczególnych ras rozwijają się w różnym tempie, mają zupełnie inne zapotrzebowania na konkretne składniki, więc wymagają odmiennych sposobów żywienia. Pośród produktów Eukanuba na pewno znajdziemy karmę, odpowiednią dla naszego pupila.

Eukanuba proponuje także wariant dla czworonogów o delikatnym przewodzie pokarmowym. Intestinal to karma weterynaryjna, którą można podawać szczenięciu już od 6 tygodnia życia. Dzięki zawartości lekkostrawnych składników oraz specjalnej mieszance włókien pokarmowych, karmę można stosować w razie problemów z trawieniem, podczas leczenia przewlekłych zapaleń żołądka oraz jelit lub w przypadku niewydolności trzustki.

↓ KARMY EUKANUBA DLA SZCZENIAKA ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Angelika Podgajna
Zdjęcie: Fotolia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger