wtorek, 3 listopada 2020

Bawole kości Rasco dla psów

 

Bawole kości Rasco dla psów

Bawole kości Rasco to przekąski, które idealnie wpisują się w kategorię zdrowych psich przysmaków. Sięgając po takie dodatkowe danie dla psa, możemy więc być pewni, że należycie troszczymy się o swego zwierzaka i zapewniamy mu chwilę prawdziwie relaksującej rozrywki.Przysmaki w psiej diecie


Wydawać mogłoby się, że jeśli psiaka chcemy karmić zdrowo, z menu jego usunąć powinniśmy wszystkie psie przysmaki. Tymczasem w kwestii dodatkowych przekąsek wiele zależy od tego, czy takie bonusowe kęsy wprowadzamy rozsądnie. W pierwszej kolejności więc uwagę zwrócić musimy na to, by wybierane przez nas przekąski były zdrowe, a tym samym, nie zawierały w swym składzie żadnych podejrzanych substancji. Drugą istotną sprawą jest ścisłe monitorowanie tego, ile przysmaków dziennie spożywa nasz zwierzak. Tu złota zasada, której warto się trzymać, mówi o tym, że z dodatkowych smakołyków nie powinno pochodzić więcej niż 10% dziennego psiego zapotrzebowania na energię. Gdy tylko wspomniane powyżej zagadnienia mamy na uwadze, psich smakołyków jak najbardziej używać możemy w czasie treningów, jako przekąski sprawiającej przyjemność zwierzakowi lub po prostu wspierającej jego zdrowie.


Bawole kości Rasco – zdrowy psi gryzak


Jak się okazuje, spożywanie wysokiej jakości smakołyków może nawet wyjść zwierzakowi na zdrowie. Niektóre tego typu specjały w składzie swym zawierają cenne dla psiego organizmu substancje. W grę wchodzić mogą tu między innymi prebiotyki, mikro- i makroelementy, glukozamina czy chondroityna. Dodatkowo, co w pierwszej chwili wydać może się nieco zaskakujące, niektóre smakołyki, wspierać mogą też nie tylko psią kondycję fizyczną, ale i psychiczną. Do grona tych należą właśnie bawole kości Rasco.


Jedną z zupełnie naturalnych i często nierozumianych przez nas psich potrzeb jest potrzeba gryzienia. O ile z reguły mamy na uwadze to, że rzucie umożliwia naszemu milusińskiemu utrzymanie zębów i dziąseł w należytym stanie, o tyle często zapominamy o tym, że pozytywnie wpływa ono też na psie samopoczucie. Sprawiając zwierzakowi odpowiednio twardą kość, a takimi właśnie są bawole kości Rasco, umożliwiamy mu długie żucie i gryzienie. Czynności te zaś mają moc relaksowania zwierzaka poprzez rozładowanie skumulowanego w nim napięcia. Ponadto pies, gryząc kość, zaspokoić może drzemiący w nim naturalny instynkt w akceptowalny przez nas sposób. Oferując zwierzakowi kość, dbamy więc i o to, by w zęby jego nie trafiały należące do nas przedmioty.


Czym faktycznie są bawole kości Rasco dla psów?


Bawole kości Rasco dla psów są w pełni naturalnymi przekąskami wykonanymi w 100% ze sprasowanej i uformowanej w kształt kości skóry bawolej. Produkty te są więc nie tylko smakowite i łatwostrawne, ale i zdrowe, gdyż w składzie swym zawierają aż 78% zwierzęcego białka, nie zawierają zaś żadnych substancji konserwujących czy sztucznych barwników bądź aromatów. Specjały te wabią psiaki swym naturalnym smakiem i zapachem oraz przyjemną chrupiącą konsystencją. Dodatkowo nie ma w nich zbyt wiele tłuszczu – tylko 4,5%, co sprawia, że dobrze sprawdzają się też one w roli przekąski dla otyłych zwierzaków.


Bawole kości Rasco dostępne są w różnych rozmiarach tak, abyśmy wielkość kości, dopasować mogli do gabarytów naszego psiaka. I tak dużym pupilom sprawić możemy kość 25 cm, małym psiakom zaś 10 cm, a nawet taką, której długość wynosi zaledwie 6,25 cm.


↓ BAWOLE KOŚCI RASCO DLA PSÓW ↓

Sklep Telekarma


 

Tekst: Małgorzata Paszko 

Zdjęcie: © Dusan Kostic — istockphoto.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger