środa, 5 sierpnia 2020

Dolina Noteci Premium karmy dla psów

Dolina Noteci Premium karmy dla psów

Sposób żywienia ma niebagatelny wpływ na samopoczucie i zdrowie czworonogów. Aby psiaki zawsze były pełne wigoru, warto podawać im pokarmy bazujące na naturalnych składnikach, o wysokiej wartości odżywczej. Świetnym wyborem mogą okazać się karmy Dolina Noteci Premium dla psów.

Specyfika karm Dolina Noteci Premium dla psów


Dolina Noteci to polski producent pokarmów dla domowych czworonogów, który może poszczycić się kilkoma znanymi markami produktów. Sztandarową propozycją firmy są mokre karmy Dolina Noteci Premium dla psów. Produkty te powinny wzbudzić szczególną uwagę opiekunów czworonogów, którym zależy na zapewnieniu podopiecznym zdrowej, naturalnej i odpowiednio zbilansowanej diety. Pokarmy bazują na starannie wyselekcjonowanych składnikach, które odznaczają się najwyższą wartością odżywczą i nieprzeciętnymi walorami smakowymi. Surowce do produkcji pożywienia pozyskiwane są od najlepszych lokalnych dostawców. Polskie warzywa i owoce pochodzą z pól położonych w malowniczej, nieskażonej Dolinie Noteci. Dzięki temu czerpią z samej natury wszystko, co najlepsze. Przekłada się to na smak i wartość odżywczą oferowanych pokarmów.

Karmy Dolina Noteci Premium powstają pod czujnym okiem ekspertów z zakresu żywienia czworonogów. Nowoczesne procedury produkcyjne pozwalają na zachowanie wszystkich cennych składników zawartych w surowcach. Receptura pokarmów ma odzwierciedlać skład naturalnych posiłków psiaków. Pokarmy Dolina Noteci Premium nie zawierają sztucznych wzmacniaczy smaku, aromatów czy surowców GMO. Są pozbawione glutenu i alergennych składników, dzięki czemu nadają się nawet wrażliwych zwierzaków.

Dolina Noteci nie bez powodu cieszy się dużym zaufaniem opiekunów czworonogów. Od początku swojego istnienia dba o jasną komunikację. Przejrzyście informuje o składzie swoich produktów oraz pozwala wszystkim zainteresowanym zapoznać się z wynikami badań produktów czy metodami ich wytwarzania. Integralną częścią działań Doliny Noteci jest propagowanie zdrowego, ekologicznego i aktywnego stylu życia. Firma w swoim zakładzie produkcyjnym korzysta z odnawialnych źródeł energii i technologii LED oraz stara się zredukować zużycie wody i emisję CO2. Dolina Noteci chętnie bierze udział w akcjach na rzecz zwierząt, promuje odpowiedzialne podejście do opieki nad czworonogami, dba o rozwój wiedzy żywieniowej wśród psich właścicieli.

↓ DOLINA NOTECI KARMY PREMIUM DLA PSÓW ↓Skład karm Dolina Noteci Premium dla psów


Karmy Dolina Noteci Premium dla psów
to kompletne, pełnowartościowe pożywienie, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb domowych zwierzaków. Receptura pokarmów powstała w oparciu o nowoczesne normy żywieniowe. Karmy Dolina Noteci Premium bazują na różnorodnych mięsach i podrobach. Strawność znajdującego się w nich białka wynosi aż 90-95%. Skład produktów wzbogacają zioła, owoce i warzywa. Są one dla zwierzaków cennym źródłem włókna, witamin, minerałów i innych związków biologicznie czynnych (np. polifenoli, fitosteroli). Dodatkowo zwiększają walory smakowe pokarmów i sprawiają, że są one chętnie pałaszowane nawet przez psy wybredne. Produkty zawierają wiele składników funkcjonalnych. Znajdujący się w nich olej lniany, dostarczający czworonogom wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, redukuje stany zapalne, wzmacnia barierę ochronną skóry i poprawia wygląd szaty. Bazylia działa antyseptycznie. Ryż brązowy, nasiona psyllium, marchew czy dynia regulują perystaltykę jelit. Zrównoważone proporcje składników mineralnych i witamin gwarantują prawidłową mineralizację szkieletu oraz właściwy przebieg procesów metabolicznych. Niskotłuszczowa receptura pokarmów Dolina Noteci Premium ogranicza ryzyko nadwagi u czworonogów.

Rodzaje karm Dolina Noteci Premium dla psów


Dolina Noteci oferuje bogaty wybór mokrych karm dla czworonogów o różnych potrzebach i preferencjach. Produkty dostępne są w praktycznych saszetkach, puszkach i zestawach, na których bazie można skomponować dla pupila niezwykle zróżnicowane menu. Wygodne opakowania ułatwiają porcjowanie i przechowywanie pożywienia.

Wśród karm Dolina Noteci Premium dla psów dorosłych odpowiednie propozycje dla siebie znajdą zarówno czworonogi gustujące w tradycyjnych daniach, jak i psi wielbiciele kulinarnych niespodzianek. Psiaki możemy uraczyć karmami z jagnięciną, dziczyzną, kurczakiem, indykiem, pstrągiem. Wymagający czworonożni smakosze z pewnością ucieszą się z dań z wykwintnymi dodatkami: dorszem z brokułami, królikiem z żurawiną, gęsią z ziemniakami, kaczką z dynią.

Z myślą o szczególnych potrzebach czworonożnych maluchów Dolina Noteci przygotowała również specjalną serię produktów Junior dla szczeniąt. Pokarmy dla czworonożnych juniorów wyróżniają się wysokoenergetyczną recepturą, która ułatwi zwierzakom zdrowy start w dorosłość. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych DHA i EPA wspomaga rozwój układu nerwowego szczeniąt. Ekstrakt z juki reguluje funkcjonowanie układu pokarmowego. Drożdże dostarczają psim maluchom witamin z grupy B i prebiotyków, dzięki czemu pozytywnie oddziałują na stan skóry i sierść oraz odporność. W ofercie karm Dolina Premium Junior znajdziemy smakowite dania z jagnięciną, wątróbką z królika czy sercami wołowymi.

↓ DOLINA NOTECI KARMY PREMIUM DLA PSÓW ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Marta Majewska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger