piątek, 7 sierpnia 2020

Amiplay smycze automatyczne dla psa

Amiplay smycze automatyczne dla psa
Spacery to jeden z najważniejszych elementów w psim harmonogramie dnia. Aby nasi czworonożni podopieczni mogli czerpać z codziennych przechadzek mnóstwo frajdy, musimy zadbać o odpowiedni dobór akcesoriów spacerowych. Komfortowe i bezpieczne wędrówki z pupilem zapewnią nam smycze automatyczne Amiplay.


Kiedy warto zaopatrzyć się w smycz automatyczną dla psa?


Wybór odpowiedniej smyczy ma niebagatelny wpływ na przebieg codziennych spacerów. W dużej mierze to od rodzaju akcesorium zależy bezpieczeństwo i wygoda naszego pupila w trakcie spacerów. Odpowiedni model smyczy dla psa znacznie ułatwia kontrolowanie poczynań czworonoga i zmniejsza ryzyko problemów takich jak ucieczki czy urazy.

Istnieją dwa podstawowe rodzaje smyczy: klasyczne i automatyczne. Model akcesorium zawsze należy dopasować do cech czworonoga (temperamentu, wieku, przebytego szkolenia) oraz warunków spacerów (rozległości terenu, bliskości ruchliwych ulic, obecności drzew i innych przeszkód).

Smycz automatyczna dla psa wyposażona jest w specjalny mechanizm, który pozwala na jej samoistne rozwijanie i zwijanie – w zależności od ruchów czworonoga. Akcesorium tego typu zwykle ma długość 3-10 m, dzięki czemu daje zwierzakowi sporą swobodę. Smycz automatyczna polecana jest głównie dla małych i średnich psów oraz wszystkich spokojnych i posłusznych dorosłych czworonogów. Świetnie sprawdza się w czasie przechadzek po dużych, ustronnych, otwartych terenach – łąkach, parkach czy polach. Aby spacery z psiakiem na smyczy automatycznej były przyjemne, konieczne jest jednak wcześniejsze nauczenie go dobrych manier. Akcesorium spełni swoją funkcję u zwierzaków, które przeszły już podstawowe szkolenie z zakresu posłuszeństwa, komunikacji z opiekunem i chodzenia na smyczy.

↓ AMIPLAY SMYCZE AUTOMATYCZNE DLA PSA ↓


Smycze automatyczne Amiplay dla psa – zalety


Smycze automatyczne Amiplay dla psów to innowacyjne akcesoria spacerowe, które mogą uczynić nasze przechadzki z pupilem znacznie przyjemniejszymi. Dzięki mocnej i ergonomicznej budowie są wyjątkowo trwałe i łatwe w użytkowaniu. Smycze Amiplay wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenie, strzępienie czy przecieranie.

Konstrukcja akcesoriów zapewnia opiekunom dużą wygodę, a psiakom bezpieczeństwo i maksymalną swobodę. Smycze automatyczne Amiplay można bez problemów obsługiwać jedną ręką. Specjalnie zaprojektowana rączka gwarantuje pewny i komfortowy chwyt. Oczko znajdujące się pod uchwytem pozwala na przypięcie pojemnika na woreczki na odchody.

Smycze Amiplay dla psów dostępne są w wersjach o długości 3 i 5 m. Umożliwiają więc psiakom swobodną eksplorację terenu, jednocześnie nie pozbawiając nas kontroli nad ich poczynaniami. Automatyczne zwijanie ogranicza plątanie się smyczy i sprawia, że psiak może z łatwością przemieszczać się nawet między drzewami. Przycisk blokujący pozwala na zablokowanie smyczy na określonej długości. Dzięki temu można w zatłoczonych miejscach prowadzić pupila przy nodze. Przycisk blokujący pomaga też w nagłych sytuacjach szybko ograniczyć psią swobodę i uchronić podopiecznego przed wybiegnięciem na jezdnię czy wdaniem się w konflikt z innym czworonogiem. Smycze automatyczne Amiplay dla psów zostały wyposażone w elementy zwiększające widoczność zwierzaków po zmroku. Za sprawą odblaskowych nici są idealne na wieczorne spacery z pupilem.

Dodatkowym atutem smyczy Amiplay jest wymienna obudowa. Dzięki niej można nie tylko przedłużyć czas użytkowania akcesorium, ale także z łatwością zmodyfikować wygląd smyczy i dopasować go do spacerowej stylizacji. Nowoczesny, niebanalny design sprawia, że smycze prezentują się wyjątkowo efektownie, stanowiąc doskonałą ozdobę.

Rodzaje smyczy automatycznych Amiplay dla psów


Smycze Automatyczne Amiplay dla psów
dostępne są w kilku rozmiarach i wzorach. Rozmiar akcesorium należy zawsze dopasować do wielkości i wagi czworonoga. Do wyboru mamy smycze w rozmiarach: S (dla psów o wadze do 12 kg), M (dla psów o wadze do 15 kg), L (dla psów o wadze do 25 kg) i XL (dla psów o wadze do 50 kg).

Za pomocą smyczy Amiplay z łatwością podkreślimy wygląd i charakter naszego czworonoga. W ofercie marki znajdziemy wiele oryginalnych wzorów. Smycze z linii Cambridge to idealny wybór dla miłośników elegancji. Akcesorium z miękką, pikowaną obudową, wykonaną z materiału skóropodobnego może być stylowym spacerowym dodatkiem. Jeśli chcemy, by nasz pupil od razu wyróżnił się z tłumu, dobrym wyborem mogą okazać się smycze Amiplay ze wzorzystą, wielokolorową obudową Adventure. Szyku naszemu ulubieńcowi z pewności dodadzą akcesoria z klasyczną, jednokolorową obudową Lincoln, wykonaną z gładkiego skóropodobnego materiału. Oryginalnym wyglądem zaskoczą przechodniów modele z jeansową obudową Denim. Modnym elementem wyposażenia spacerowego będą też smycze z linii London – z kratą w odcieniach szarości lub brązu i bieli.

↓ AMIPLAY SMYCZE AUTOMATYCZNE DLA PSA ↓

Sklep Telekarma

Tekst: Marta Majewska
Zdjęcie: © Monkey Business - istockphoto.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger