piątek, 28 czerwca 2019

Dingo zabawki dla psa


Pogoń za piłeczką, aportowanie, szarpanie – psiaki uwielbiają radosne harce. Zabawa to świetny sposób na przełamanie codziennej monotonii i sprawienie czworonożnemu pupilowi frajdy. By zwierzak mógł czerpać z aktywności jak najwięcej przyjemności, warto zaoferować mu atrakcyjne akcesoria. Odpowiedniej dawki rozrywki z pewnością dostarczą naszym podopiecznym zabawki Dingo.


Rola zabawy w życiu psa


Zwykło się uważać, że zabawa to domena głównie młodych zwierzaków. U psiaków zamiłowanie do harców nie ustaje jednak przez całe życie. Zabawa jest potrzebna czworonogom zarówno dla utrzymania właściwej kondycji fizycznej, jak i dobrego samopoczucia psychicznego. Jakie korzyści z niej płyną? Przede wszystkim mobilizuje do ruchu i pozwala rozładować drzemiącą w zwierzakach energię. Poprzez zabawę psiaki mogą realizować wiele naturalnych zachowań. Dzięki temu są szczęśliwe i nie odczuwają frustracji, która jest częstą przyczyną problemów behawioralnych. Odpowiednie aktywności imitują elementy naturalnego łańcucha łowieckiego psowatych i stanowią dla czworonogów namiastkę prawdziwego polowania. Redukują napięcie, poprawiają nastrój, zmniejszają stres, dają poczucie sukcesu i satysfakcji.

Zabawa ma też dla zwierzaków dużą wartość edukacyjną. Stymuluje zmysły, rozwija intelekt, spostrzegawczość i koordynację ruchową. Wszelkie wspólne aktywności są doskonałym sposobem na pogłębienie więzi łączącej nas z podopiecznym. Uczą współpracy i poprawiają psio-ludzką komunikację. Pozwalają wyrabiać u pupila dobre nawyki i ukierunkować jego naturalne instynkty w odpowiednią stronę. Włączenie sesji zabawy do codziennych spacerów stanowi cenne urozmaicenie, czyni przechadzki ciekawszymi i bardziej atrakcyjnymi dla zwierzaków. Pozostawienie pupilowi interesujących akcesoriów podczas naszej nieobecności zapewnia zajęcie, skutecznie chroni przed nudą, a co za tym idzie – pomaga lepiej radzić sobie z samotnością.

Rodzaje zabawek Dingo dla psa


W ofercie zabawek Dingo dla psa znajdziemy zarówno akcesoria umilające wspólne spacery, jak i dostarczające rozrywki w domowym zaciszu. Produkty przygotowano dla psiaków o różnych zamiłowaniach.

Wszystkim wielbicielom pogoni na pewno przypadną do gustu gumowe, winylowe, tenisowe i sznurowane piłeczki. Można z łatwością wprawić je w ruch i wyrzucić nawet na daleką odległość, mobilizując psiaka do hasania. Jeśli chcemy nauczyć zwierzaka oddawania przedmiotów, przydadzą się nam piłki na sznurku. Dzięki nim szybko wyrobimy u podopiecznego właściwe nawyki. Piłki na sznurku można też wykorzystać do zabawy w przeciąganie.

↓ PIŁKI DINGO DLA PSA ↓
Dla czworonożnego pupila warto zakupić również szarpak. Bawełniane czy plecione akcesoria Dingo dla psów świetnie sprawdzą się podczas zabaw w rozszarpywanie „ofiary”. W czasie „polowania” niezastąpione będą zabawki imitujące zwierzynę – pokryte sztucznym futrem. Wspaniale rozbudzają pasję do aportowania u młodych czworonogów. Wystarczy energicznie przesuwać je po podłożu, by urządzić podopiecznemu bezkrwawe łowy. Urodzonym aporterom można sprezentować profesjonalny drewniany aport.

↓ SZARPAKI DINGO DLA PSA ↓Wielu psiakom spodobają się piszczące winylowe lub pluszowe zabawki Dingo. Ich dźwięk skutecznie przykuwa uwagę i zachęca do aktywności łowieckich. Propozycją dla amatorów kąpieli są pływające zabawki. Unosząc się na wodzie, motywują psiaki do harców.

↓ WINYLOWE I PLUSZOWE ZABAWKI DINGO DLA PSA ↓
Do samotnej zabawy idealne będą gumowe, jutowe lub bawełniane gryzaki. Tego typu akcesoria pomagają zaspokoić potrzebę żucia i wspierają pielęgnację uzębienia. Ulubieńcowi warto zaoferować ponadto zabawki interaktywne Dingo, które można wypełnić przysmakami. Zapewniają one doskonałą rozrywkę, stymulują intelekt i ograniczają łapczywe jedzenie.

↓ GRYZAKI DINGO DLA PSA ↓Zalety zabawek Dingo dla psa


Zabawki Dingo umożliwiają psiakom oddawanie się wszystkim ulubionym aktywnościom – pogoni, aportowaniu, pływaniu, szarpaniu, gryzieniu. Są dostosowane do naturalnych potrzeb czworonogów, dlatego wzbudzają duże zainteresowanie i są chętnie wykorzystywane przez zwierzaki. Można używać ich zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Wiele akcesoriów skutecznie wspomaga edukację psiaków. Zabawki dla psów Dingo znajdują zastosowanie w nauce aportowania, oddawania przedmiotów, hamowania gryzienia, powolnego spożywania posiłków. Specjalne gryzaki dodatkowo wspierają profilaktykę dentystyczną. Akcesoria Dingo można bez problemu dobrać do indywidualnych wymagań pupila – pod względem twardości, materiału czy wielkości. W bogatej ofercie produktów każdy czworonóg znajdzie coś dla siebie.

↓ DINGO ZABAWKI DLA PSA ↓

Sklep TelekarmaTekst: Marta Majewska
Zdjęcie: © alexei_tm — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger