środa, 8 lipca 2020

Maced - naturalne przysmaki dla psów

Maced - naturalne przysmaki dla psów

Psiaki uwielbiają smakołyki, pod tym względem są takie same jak ludzkie dzieci. Jeśli raz na jakiś czas podamy im niecodzienny rarytas, na pewno będą szczęśliwe i sprawimy im niespodziankę. Trzeba jednak pamiętać, że z przysmakami nie należy przesadzać, bo zbyt często jedzone doprowadzą do kłopotów ze zjadaniem obiadu, gdyż brzuch pupila będzie już pełny. Dieta oparta na samych przysmakach jest niepełnowartościowa i może doprowadzić do poważnych kłopotów ze zdrowiem, nie wspominając już o tym, że zbyt wiele smakołyków wpłynie fatalnie na wagę psiaka. Nie chcemy przecież, aby borykał się z otyłością i związanymi z nią problemami, prawda? Przysmaki przydają się jednak w wielu sytuacjach np.: kiedy chcemy nagrodzić pupila, zmotywować go do czegoś, przyciągnąć jego uwagę. Czasami mogą się też stać po prostu smakowitym prezentem. Warto sięgać po smakołyki, które są naturalne, czyli o wiele zdrowsze niż zwykłe przekąski wypchane po brzegi węglowodanami. Jedną z firm, która produkuje pełnowartościowe i pyszne przysmaki jest Maced. W ofercie każdy psiak powinien znaleźć coś dla siebie.


Produkty marki Maced


Firma Maced to jeden z większych producentów przysmaków dla kudłaczy. Może się poszczycić długą tradycją oraz dystrybucją w ponad dwudziestu krajach. To polska firma, więc kupując produkty Maced wspieramy ponadto rodzinny biznes i mamy pewność, że produkty powstały ze składników, które znajdują się blisko nas. Maced posiada także specjalne certyfikaty jakości, więc możemy być spokojni – do miski naszego psiaka trafia tylko to, co najlepsze. Wysoka jakość nie oznacza jednak wysokich cen – przysmaki są dostępne dla każdego, bez względu na zasobność portfela. Produkty Maced przechodzą także wiele testów jakości na każdym etapie powstawania, aby były zdrowe, bezpieczne i po prostu smaczne.

Dopasuj produkty Maced do swojego psa


Mamy problem, po jakie przysmaki Maced dla psów sięgnąć? Marka pomyślała także i o tym – na jej stronie internetowej znajdziemy specjalny „dobieracz” i „podpowiadacz”. Wystarczy zaznaczyć, jakiej wielkości jest nasz psiak (mały, średni czy duży), ile ma lat (jest przedział od zera do pięciu lat, od sześciu do dziesięciu oraz powyżej jedenastu), jaki smak preferuje (do wyboru drób, wołowina, wieprzowina, jagnięcina oraz coś niestandardowego), a także jaką twardość chcemy wybrać. To ostatnie to ważna sprawa, zwłaszcza w przypadku małych psiaków, które nie poradzą sobie ze zbyt mocarnymi granulkami, mocną skórą czy twardą otoczką. Ostatnie kryterium ma postać suwaka, na którym zaznaczamy twardość między opcjami „duża”, „średnia” i „mała”. W ten sposób nawet najbardziej niezdecydowani dadzą radę dobrać przysmak, który powinien być bardzo dobrze dopasowany do wymagań pupila.

Przysmaki Maced dla psa


Maced proponuje nam kilka linii przysmaków. Wśród nich typowe przysmaki, a także gryzaki, smakołyki dla psiaków ras małych, przysmaki dentystyczne oraz kości i inne przekąski o ciekawych kształtach i fakturach - oczywiście wszystkie w pełni naturalne.

Przysmaki Maced dla psów to  istne bogactwo smaków i aromatów! Wśród smakołyków dominują przede wszystkim suszone przekąski ze skór i chrząstek, ale także kabanosy czy nawet spaghetti. Dostaniemy też żwacze w płatach, mielone albo w formie paluchów. Do tego chipsy, batoniki energetyczne, czy mięsne pałeczki. Nasz psiak to wielbiciel suszonych kąsków do chrupania i gryzienia? Może wybierać wśród uszu wieprzowych, kurzych łapek, baranich płuc, żeberek wołowych, ogonków wieprzowych czy okrągłych przełyków. W ofercie także mięsne paski solo lub z ryżem, markizy, a dla wielbicieli rybnych  smaków – suszone szprotki.

Gryzaki Maced z kolei spełnią swoją funkcję nie tylko poprzez bycie pyszną przekąską, ale także dzięki temu, że proces powolnego żucia i ogryzania wpływie doskonale na psi nastrój: wyciszy, zrelaksuje i oczywiście pomoże wygrać z nudą. Do wyboru gryzaki drobiowe, jagnięce oraz te najtwardsze – wołowe. Możemy skusić się na kształt kabanosa, płata skóry albo pizzy czy batonika, a także paluchy z płuc albo kurze łapki. Mniejsze gryzaki pakowane są po kilka, większe występują solo albo w parach.

Przysmaki Maced dla psów ras małych i miniaturowych to doskonałe rozwiązanie dla drobnych kudłaczy o wielkim apetycie i ciekawości świata. Do wyboru mamy mniejsze lub większe kostki albo wręcz malusieńkie kosteczki na jeden ząb. W ofercie także rarytasy z kurczaka, kaczki, indyka czy wołowiny, paluchy mięsne lub rybne, mini spaghetti oraz paszteciki i filety z kaczki lub kurczaka. Wszystkie smakołyki dostaniemy w specjalnych słoiczkach. Jest ich naprawdę sporo, ponieważ są małe i zajmują niewiele miejsca w opakowaniu. Taki słoik dobroci wystarczy na wiele dni pełnych smaku i niespodzianek.
Maced dba też o to, aby psie zęby pozostały zdrowe i mocne. W tym celu w ofercie znajduje się specjalna linia z przysmakami dentystycznymi, pomagającymi walczyć z kamieniem nazębnym. Te drobne pyszności pozwalają utrzymać dziąsła w dobrym stanie i mają działanie antybakteryjne. Podłużny kształt dobrze dopasowuje się do psiego pyska, a gwiaździste zakończenie smakowitego walca masuje dziąsła i poprawia ich ukrwienie. W jednym opakowaniu znajdują się cztery sztuki.

Ostatnia linia produktów Maced to oczywiście kości, które psiaki uwielbiają. Do wyboru mamy kości z szynki, prasowane, wędzone, wiązane, w kształcie pałki albo koła. Wśród bardziej ekstrawaganckich produktów znajdziemy buty ze skóry (białe oraz wędzone), hot-dogi do żucia oraz produkty w kształcie piłek do baseballu oraz rugby. W ofercie także ringi oraz zawijane pałeczki. Kości mogą być białe, barwione po bokach albo wędzone, co delikatnie zmienia ich kolor. Wśród smaków do wyboru szynka parmeńska, jagnięcina, bekon czy cielęcina. Wśród dodatków z kolei takie rzadkości jak chlorofil. Wszystkie kości dostępne są w różnych rozmiarach, aby mogły zaspokoić gusta kudłaczy każdej rasy.

↓ NATURALNE PRZYSMAKI MACED DLA PSÓW ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Magdalena Dolata
Zdjęcie: © AaronAmat — istockphoto.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger