wtorek, 3 grudnia 2019

Przysmaki Friskies dla psa


Większość psiaków wprost przepada za przysmakami. Smakołyki wnoszą w życie czworonogów mnóstwo radości i dostarczają im nowych wrażeń kulinarnych. Dodatkowo niejednokrotnie mogą pełnić funkcję nagrody czy zdrowego uzupełnienia diety. Pyszne żywieniowe propozycje dla czworonogów przygotowała marka Friskies. Dlaczego warto zaoferować je pupilom?Czym kierować się wybierając przysmaki dla psa?


Choć przysmaki dla psów nie są niezbędnym elementem diety, w rzeczywistości trudno wyobrazić sobie bez nich menu czworonogów. Smakołyki są dla psów nie lada atrakcją, wywołującą nieskrywaną radość. Serwowaniu zwierzakom przekąsek często towarzyszą jednak wyrzuty sumienia. Zwykło się bowiem uważać, że przysmaki nie służą zdrowiu psiaków. Wbrew pozorom nie zawsze jest to prawda. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo smakołyków dla psów o wysokiej wartości odżywczej, bogatych w składniki wspomagające profilaktykę zdrowotną. Jak jednak wybrać odpowiednie przekąski dla pupila? Kluczem jest dokładna analiza składu produktów. Warto sięgać po smakołyki naturalne lub niskoprzetworzone, pozbawione sztucznych dodatków. Dobrym wyborem będą również przekąski wzbogacone witaminami, minerałami, ekstraktami roślinnymi czy wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi. Godne polecenia dla czworonogów są ponadto przysmaki funkcjonalne, które regulują pracę organizmu zwierzaków i zmniejszają ryzyko niektórych przewlekłych przypadłości. Pokarmy uzupełniające należy dobrać do indywidualnych cech i preferencji podopiecznych. Psiaki ze skłonnością do nadwagi powinny otrzymywać przysmaki light, natomiast wrażliwe czworonogi – lekkostrawne lub hipoalergiczne przekąski. Uwzględnijmy też kulinarny gust ulubieńców. Szukajmy aromatycznych przysmaków, obok których żaden psiak nie przejdzie obojętnie.

Czym wyróżniają się smakołyki Friskies dla psa?


Friskies to jedna z najpopularniejszych marek firmy Purina. Może poszczycić się ona ponad 60-letnim doświadczeniem w żywieniu czworonogów i licznym gronem wielbicieli. Produkty Friskies wyróżniają się wysoką wartością odżywczą, nieprzeciętnymi walorami smakowymi i odpowiednio zbilansowanym składem. Nad ich produkcją czuwa grono ekspertów, które dba o to, by jak najlepiej zaspokajały zróżnicowane potrzeby domowych zwierzaków. W ofercie marki znaleźć można karmy i smakołyki dostosowane do różnych etapów życia, preferencji, stylów życia i wymagań czworonogów. Przysmaki Friskies dla psów są zgodne z wyjątkową filozofią firmy Purina. Zakłada ona m.in. przestrzeganie surowych standardów jakości, przeprowadzanie drobiazgowych kontroli bezpieczeństwa produktów, wykorzystywanie składników o uzupełniającym się działaniu, dążenie do tworzenia smakowitych receptur, w pełni akceptowanych przez zwierzaki.

↓ PRZYSMAKI FRISKIES DLA PSA ↓
Rodzaje przysmaków Friskies dla psa


W ofercie przysmaków Friskies dla psa znajdziemy zarówno idealne produkty do rozpieszczania ulubieńca, jak i smakołyki funkcjonalne. Marka stawia przede wszystkim na przekąski do żucia i gryzienia, które dostarczają pupilom nie tylko przyjemności płynącej z jedzenia, ale także rozrywki.

Jeśli chcemy sprawić pupilowi radość, możemy z powodzeniem zaserwować mu przekąski Friskies Beggin Strips. Mają one postać bekonowych pasków do żucia. Przekąski wyróżniają się intensywnym, bardzo atrakcyjnym dla czworonogów, aromatem. Dodatkowo zawierają potrzebne psiakom witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe. Smakołyki pozbawione są potencjalnie niebezpiecznych sztucznych dodatków. Dzięki wygodnemu strunowemu opakowaniu na długo zachowują świeżość i aromat.

Na szczególną uwagę zasługują przysmaki dentystyczne Friskies. Pozwalają one zwierzakom zaspokoić silną potrzebę gryzienia i wspierają higienę jamy ustnej. Są niskokaloryczne i pozbawione niebezpiecznych dodatków. Smakołyki dentystyczne Friskies odznaczają się wyjątkowym kształtem i specjalną strukturą. Dzięki temu ułatwiają oczyszczanie zębów z osadu i resztek pokarmowych w trakcie gryzienia, zapewniają masaż dziąsłom i ograniczają ryzyko powstawania kamienia nazębnego. Aby uchronić zwierzaki przed problemami stomatologicznymi, możemy zaoferować im smakołyki Friskies Dental Delicious lub Friskies Dental Fresh 3in1. Pierwsza przekąska spodoba się zwłaszcza psim łakomczuchom, ceniącym sobie smak kurczaka. Druga, za sprawą mięty i pietruszki, pomoże odświeżyć oddech zwierzaków. Przysmaki dentystyczne Friskies możemy dobrać do wielkości szczęk pupili.

Jak podawać psu przysmaki Friskies?


Przysmaki Friskies dla psów skłaniają do intensywnego, długiego żucia. Bardzo dobrze sprawdzą się zatem w porze relaksu lub podczas dłuższej przerwy w aktywności. Smakołyki dentystyczne warto podawać zwłaszcza wieczorem, po ostatnim posiłku – wtedy ich działanie będzie najbardziej efektywne. Przestrzegajmy zalecanego dawkowania przekąsek. By nie zaburzyć prawidłowego bilansu energetycznego, udział wszystkich przysmaków w diecie psa nie może przekraczać 10%.

↓ PRZYSMAKI FRISKIES DLA PSA ↓

Sklep TelekarmaTekst: Marta Majewska
Zdjęcie: © Christian Buch - stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger