poniedziałek, 13 maja 2019

Najlepsza karma dla psa - super ranking


Wybór odpowiedniej karmy dla psa nie jest sprawą prostą. Dostępnych na rynku propozycji psich dań jest tak wiele, że próba zapoznania się z tą rozległą ofertą nawet najwytrwalszych przyprawić może o zawrót głowy. W celu ułatwienia zadania proponujemy listę tych psich specjałów, po które sięgnąć można bez cienia wahania.


1. Karmy dla psa Orijen


Marka Orijen z pewnością pretendować może do miana światowego lidera wśród producentów karm dla psów. Przysmaki sygnowane tym logiem to bezzbożowe mięsne specjały, w których produkty zwierzęce stanowią aż 85% składu. Każde z dań w pełni zasługuje tu na miano karmy odpowiedniej biologicznie, a więc idealnie odpowiadającej psim naturalnym potrzebom. Ponadto przysmaki Orijen to również propozycje komponowane w myśl zasady WholePrey. Jedzenie to zawiera więc nie tylko samo mięso, ale i podroby oraz chrząstki.

↓ KARMA ORIJEN DLA PSA ↓2.  Karmy dla psa Acana


Biologicznie odpowiednie jedzenie przygotowywane zgodnie z formułą WholePrey pisakom proponuje też marka Acana. W daniach tych ograniczone zostały węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym, z linii Acana Regionals całkowicie wykluczono zaś zboża. Dodatkowo producent marki Acana pieczołowicie dba o jakość wykorzystywanych w karmach produktów. Do fabryki nie trafiają więc tu mięsa nafaszerowane hormonami, a ryby zawsze odławiane są w naturalnych zbiornikach wodnych.

↓ KARMA ACANA DLA PSA ↓
3.  Karmy dla psa Fitmin Dog Purity Grain Free


Fitmin Dog Purity Grain Free to karma holistyczna, a więc taka, która poszczycić może się brakiem chemicznych domieszek oraz listą pełnowartościowych składników. W karmach holistycznych nie odnajdziemy sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku. Producenci idą tu jednak o krok dalej i dbają o to, aby w przygotowywanych przez nich daniach nie było też pestycydów, w mięsie zaś antybiotyków i hormonów. Przysmaki marki Fitmin Dog Purity Grain Free rezygnują też z soi, pszenicy i kukurydzy. Źródłem witamin i minerałów są zaś tu owoce, zioła i warzywa.

↓ KARMA FITMIN PURITY DLA PSA ↓4. Karmy dla psa Taste of the Wild


Wielu czołowych producentów psich karm dba o to, by proponowany przez nich jadłospis jak najbardziej podobny był do tego, którym w naturalnych warunkach żywią się wilki. Stąd też w karmach Taste of the Wild listę składników otwiera mięso dzikich zwierząt. Wśród specjałów z tej kategorii poza kaczką, przepiórką, indykiem czy jagnięciną odnajdziemy też tak niespotykane propozycje, jak mięso bizona, żubra czy dzika. Ponadto wszystkie dania tej marki wolne są od zbóż. Jeśli więc sięgniemy po przysmaki, w których składzie nie ma kurczaka, spokojnie zaserwować będziemy mogli je również psim alergikom.

↓ KARMA TASTE OF THE WILD DLA PSA ↓5. Karmy dla psa Ontario


Czeska marka Ontario tworzy swe dania we współpracy ze sztabem weterynarzy i dietetyków. Nowoczesny sposób produkcji sprawia, że przysmaki sygnowane tym logiem zachowują wysoką ilość cennych substancji odżywczych. Producent zadbał tu również o to, by psie zdrowie wspierane było przez zioła. Tak też o stan jamy ustnej dbają dodane do dań goździki i anyż, trawienie wspomaga zaś fenkuł i tymianek. Ponadto karmy Ontario szczycą się wysoką zawartością zwierzęcych protein oraz obecnością ryżu, który to zastępuje ziarna. 

↓ KARMA ONTARIO DLA PSA6. Karmy dla psa Brit Carnilove


O zioła w swych specjałach zadbał też producent karm Brit Carnilove. W propozycjach tej marki odnajdziemy m.in. działającą antybakteryjnie i przeciwzapalnie szałwię, która to dzięki swym właściwościom znakomicie dba o stan dziąseł. Do dań dodawany jest też tu sprawnie walczący z wolnymi rodnikami rozmaryn czy działająca przeciwzapalnie Juka Schidigera. Przede wszystkim jednak karmy Brit Carnilove to zasobne w mięso specjały, z których składu zniknęły nie tylko zboża, ale nawet bataty i ziemniaki.

↓ KARMA BRIT CARNILOVE DLA PSA ↓7. Karmy dla psa Doctor Dog


Produkty marki Doctor Dog w pełni zasługują na miano specjałów przygotowywanych w duchu slow food. W karmach tych odnajdziemy więc tylko zdrowe i w pełni bezpieczne składniki, o które to umiejętnie zadbano w procesie produkcji. Te wysokomięsne dania przygotowywane są więc w odpowiednio niskich temperaturach, a następnie stabilizowane w pełni naturalnym przeciwutleniaczem. Producent karm Doctor Dog składniki swe pozyskuje lokalnie. Dodatkowo dania te zawierają nie tylko mięso, ale i chrząstki oraz podroby.

↓ KARMA DOCTOR DOG DLA PSA ↓

Sklep TelekarmaTekst: Małgorzata Paszko
Zdjęcie: © chalabala — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger