poniedziałek, 14 stycznia 2019

Karmy Hills dla psa


Produkty marki Hills to jedne z najczęściej wybieranych pokarmów dla psów. Są doskonale zbilansowane, pełne niezbędnych wartości odżywczych, a przy tym naturalne i całkowicie bezpieczne dla czworonoga. Co więcej, dzięki rozbudowanej ofercie producenta, łatwo dobrać pokarm odpowiedni dla zwierzaka o konkretnych potrzebach żywieniowych. Czym jeszcze odznaczają się kamy Hills dla psów?


Jaka karma jest dobra dla psa?


Wybierając karmę dla psa powinniśmy uważnie przeanalizować skład interesujących nas produktów. Pies to względny mięsożerca, któremu do życia niezbędny jest pokarm bogaty w białko i tłuszcz zwierzęcy, z niewielkim dodatkiem składników roślinnych. W jego karmie nie może zabraknąć przede wszystkim białka, będącego głównym źródłem energii. Jego zawartość należy jednak dobrać pod kątem potrzeb i aktywności konkretnego zwierzaka.

Dobra karma zawierać powinna również witaminy i minerały, a ponadto błonnik, nienasycone kwasy tłuszczowe i L-karnitynę. Składniki te wpływają na pracę całego organizmu, regulują procesy trawienne, poprawiają kondycję mięśni i stawów oraz funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Porządna karma powinna być też naturalna, czyli wolna od chemicznych dodatków, w postaci konserwantów, barwników czy aromatów.

Wszystkie zalety pokarmów Hills dla psa


Karmy Hills dla psa zaliczane do kategorii produktów super premium. Ceni się je zwłaszcza za jakość oraz starannie opracowaną recepturę, odpowiadającą rzeczywistym potrzebom naszych czworonogów. Pokarmy te zawierają wszelkie niezbędne składniki odżywcze, dobrane w takich dawkach i proporcjach, które najlepiej wspierają zdrowie naszych zwierzaków, sprzyjają wydłużeniu ich życia oraz poprawie jego jakości. W ich składzie znajdziemy więc substancje, takie jak kwasy omega-3 i omega-6, L-karnityka, glukozamina, siarczan chondroityny oraz cały szereg witamin i minerałów.

Karmy Hills dla psa są także naturalne i całkowicie bezpieczne dla naszych czworonogów. Nie zawierają sztucznych konserwantów ani chemicznych ulepszaczy, takich jak barwniki czy aromaty. Do ich produkcji używa się wyłącznie wyselekcjonowanych surowców, pozyskiwanych ze sprawdzonych i zaufanych źródeł.

Hills Science Plan dla psa


Hills Science Plan to świetnie zbilansowane, pełnowartościowe karmy bytowe, będące doskonałą podstawą codziennej diety każdego czworonoga. W tej ofercie znajdziemy przede wszystkim pokarmy dedykowane psom na różnym etapie rozwoju oraz o różnej wielkości i wadze. Dostępne są między innymi karmy dla ras małych i miniaturowych, w wersji Adult Mini, dla psów dorosłych oraz Puppy Mini dla szczeniąt. Karmy dla psów ras średnich i dużych zawierają nieco więcej białka oraz składników sprzyjających budowie zdrowych kości i stawów, takich glukozamina i chondroityna. Są to karmy Adult Medium, Puppy Medium oraz Adult Large i Puppy Large.

↓ KARMY HILLS DLA PSA ↓Pośród produktów Science Plan znajdziemy także karmy dla psów o specyficznych potrzebach żywieniowych. Karma Sensitive Skin przeznaczona jest dla zwierzaków z problemami skórnymi, a Sensitive Stomach dedykowano psom o delikatnym przewodzie pokarmowym. Produkty oznaczone hasłem Light nadają się dla czworonogów z tendencją do tycia, z kolei karma Adult Performance skierowana jest do psów aktywnych, potrzebujących większej dawki energii.

Hills Prescription Diet dla psa


Hills Prescription Diet to seria pokarmów weterynaryjnych, to znaczy opracowanych specjalnie dla zwierząt cierpiących z powodu różnych chorób i schorzeń. Właściwie dobrana karma może załagodzić wiele objawów klinicznych, wspomóc leczenie, a nawet zatrzymać postęp choroby.

Dla psów borykających się z niewydolnością nerek lub kamicą moczową przeznaczone są karmy Hills Kidney Care oraz Urinary Care. Pokarmy te ograniczają powstawanie kamieni w układzie moczowym, neutralizują toksyny i wolne rodniki, dzięki czemu wspierają pracę nerek. Karma Hills Veterinary l/d przeznaczona jest dla psów zaburzeniami pracy wątroby. Podając ją możemy odciążyć wątrobę i ograniczyć odkładanie się w niej szkodliwych substancji i resztek amonowych. W tej serii znajdziemy także kilka karm dla psów z problemami trawiennymi. Hills Allergy and Skin Care to pokarm dla psów z alergią i nadwrażliwością pokarmową. Zaleca się ja także w trakcie leczenia chorób dermatologicznych, takich jak pchle i atopowe zapalenie skóry. Karma Joint Care dedykowana jest psom ze skłonnością do nadwagi, a Digestive Care wskazana jest przy zaburzeniach pokarmowych i cukrzycy.

Oczywiście karmy weterynaryjne Hills dla psa » nie są lekarstwami, a jedynie elementem wspierającym leczenie. Niemniej jednak ze względu na specyficzny skład należy podawać je na zalecenie i po konsultacji z weterynarzem.

↓ KARMY WETERYNARYJNE HILLS DLA PSA ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Angelika Podgajna
Zdjęcie: ©Tatyana Gladskih - stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger