środa, 9 stycznia 2019

Karma Brit Care dla szczeniakaWybór dobrej karmy dla szczeniąt jest kwestią priorytetową, jeśli porządnie zadbać chcemy o zdrowie małego psiaka. Pupile nasi rosnąc, potrzebują wszystkich niezbędnych im składników odżywczych dostarczanych w łatwo przyswajalnym pokarmie. Szukając wysokiej jakości pożywienia,  z pewnością warto wziąć więc pod uwagę specjały opatrzone logiem Brit Care.


Potrzeby żywieniowe najmłodszych psiaków


Każdy pies, niezależnie od wieku, w kwestii żywienia wymaga szczególnej troski. Nie da jednak ukryć się, że należycie zbilansowane, zdrowe posiłki szczególnie ważne są w przypadku psów najmłodszych. Organizm szczeniąt jest niezwykle delikatny, a przez to i wyjątkowo czuły na wszelkie niedobory żywieniowe, na składniki kiepskiej jakości i zawarte w jedzeniu toksyny. Dodatkowo codziennie dokonuje on iście heroicznego wysiłku, rozwijając się i rosnąc. Właśnie dlatego jakość serwowanego szczeniakom jedzenia ma niebagatelne znaczenie.

W porównaniu do karm dla psów dorosłych, te dla szczeniąt zawierać muszą większe ilości białka niezbędnego do budowy tkanek czy większe ilości tłuszczów odpowiadających za prawidłowy rozwój mózgu, za zdrową skórę, sierść i oczy. Zasobniejsze powinny być też one m.in. w argininę, leucynę, wapń, sód i fosfor. Oczywiste jest więc, że dla najmłodszych pupili wybierać powinniśmy te specjały, które wyprodukowano specjalnie z myślą o szczeniakach.

↓ KARMA BRIT CARE DLA SZCZENIAKA - JAGNIĘCINĄ I RYŻ ↓W jaki sposób karma Brit Care dba o potrzeby najmłodszych psiaków?


Najlepszą wizytówką karm dla psów są widniejące na ich opakowaniach etykiety przedstawiające skład wybranego przez nas specjału. Studiując recepturę karm Brit Care dla szczeniąt i młodych psów, odnaleźć możemy wiele cennych dla naszych pupili substancji odżywczych. Poza należytymi porcjami białka, błonnika pokarmowego, kwasów, fosforu i wapnia mamy więc tu m.in.:


  •  zapobiegający stanom zapalnym i wspierający metabolizm ostropest plamisty,
  • wzmacniającą odporność witaminę C oraz inulinę,
  • stymulujące namnażanie się dobrych bakterii i walczące z patogenną mikroflorą fruktooligosacharydy,
  • dbającą o stawy, pozyskiwaną z muszli skorupiaków glukozaminę i budującą chrząstkę stawową chondroitynę
  • oczyszczającą nerki i wątrobę, a ponadto działającą przeciwzapalnie Jukkę Schidigera.


Karmy Brit Care dla szczeniąt i młodych psów, dedykowane zwierzakom między 4 tygodniem, a 12 miesiącem życia, z całą pewnością sprostają więc psim żywieniowym wymaganiom.

Brit Care i hipoalergiczne specjały dla szczeniąt


Dodatkowym atutem karmy Brit Care dla szczeniąt jest jej hipoalergiczna formuła. Nie dość więc, że specjał ten dostarczy naszemu pupilowi niezbędnych mu składników odżywczych, to jeszcze zadba o to, by zwierzak chroniony był przed alergią i nietolerancją pokarmową. Przysmaki hipoalergiczne Brit bazują na jednym tylko rodzaju białka i jednym rodzaju węglowodanów. W roli tych ostatnich do wyboru mamy ryż i ziemniaki, proteiny zwierzęce zaś to łosoś lub jagnięcina. Dania te przygotowano więc tak, by spokojnie wykorzystać dało się je w eliminacyjnej diecie. Jednocześnie  dla pełnego bezpieczeństwa zrezygnowano w nich też z najczęstszych psich alergenów, a więc z kukurydzy, soi, pszenicy, z wieprzowiny, wołowiny i kurczaka.

Poczytaj więcej o tym:

✔ Jak wybrać karmę dla szczeniaka? KLIK »


↓ KARMA BRIT CARE DLA SZCZENIAKA - ŁOSOŚ I ZIEMNIAKI ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Małgorzata Paszko
Zdjęcie: © Tatyana Gladskih  - stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger