środa, 19 grudnia 2018

Przysmaki Maced dla psa


Psy uwielbiają przysmaki. Gdyby tylko mogły, z pewnością nie jadłyby nic innego poza swoimi ulubionymi przekąskami. Warto wiedzieć jednak, że smakołyki to nie tylko środek do rozpieszczania czy motywowania pupila, ale także sposób na uzupełnienie jego codziennej diety. Cała sztuka polega na tym, by wybrać odpowiedni, zdrowy produkt. Jednymi z najlepszych na rynku są naturalne przysmaki Maced dla psów. Co je wyróżnia?Jakie przysmaki są dobre dla psa?


Wszystko, co trafia do miski naszego pupila, ma ogromy wpływ na jego zdrowie. Dlatego też, wybierając przysmaki dla psa » warto zwrócić uwagę na kilka zasadniczych kwestii. Przekąski te powinny być bowiem nie tylko smaczne i atrakcyjne dla czworonoga, ale przede wszystkim zdrowie i bezpieczne.

↓ DENTYSTYCZNE PRZYSMAKI MACED DLA PSA ↓W sklepach zoologicznych znajdziemy niezwykle bogatą ofertę psich smakołyków. Które z nich są najlepsze? Oczywiście te jak najbardziej naturalne, to znaczy wytwarzane bez dodatku szkodliwych, chemicznych ulepszaczy, takich jak aromaty czy barwniki. Tego typu dodatki z pewnością nie służą psom. Zamiast nich warto wybierać naturalne gryzaki dla psów », na przykład różnego rodzaju wędzone specjały, czyli żwacze, suszone skórki, uszy czy ścięgna. Pośród nich odnajdziemy także specjały o działaniu prozdrowotnym, poprawiające trawienie, stan zębów czy kondycję skóry i sierści. Produkty tego rodzaju oferuje między innymi firma Maced.

↓ NATURALNE PRZYSMAKI MACED DLA PSA ↓
Suszone przysmaki Maced dla psa


Maced to renomowany, polski producent naturalnych przysmaków dla psów. Ich największym atutem jest to, że wytwarzane są bez użycia jakichkolwiek sztucznych konserwantów, barwników, aromatów czy ulepszaczy smaku. W ofercie Maced znajdziemy różnego rodzaju zdrowie i pożywne przekąski, które nie tylko przełamują monotonię i urozmaicają dietę pupila, ale i wzbogacają ją o niezbędne wartości odżywcze. Przekąski tego rodzaju to cenne źródło białka, witamin i minerałów, czyli składników nieodzownych w jadłospisie każdego czworonoga.

Przysmaki Maced dla psów wytwarza się wędzonego mięsa oraz preparowanych skórek i innych części zwierzęcych, takich jak płucka, nosy, uszy, żwacze czy wymiona. Przekąski te są całkowicie naturalne, smaczne i pachnące, dzięki czemu pobudzają apetyt u nawet najbardziej wybrednych czworonogów. Tego rodzaju przekąski wspomagają procesy trawienne, a ponadto poprawiają ukrwienie dziąseł i higienę jamy ustnej psa.

Rodzaje przysmaków Maced dla psa


W ofercie marki Maced dostępne są przysmaki, które nasz pupil zje na raz oraz takie, które zajmą jego uwagę na nieco dłużej. Pośród tych pierwszych znajdziemy między innymi różnego rodzaju ciasteczka, kawałki suszonego mięsa, kabanosy czy wędzone paski filetów. Przysmaki Maced dla psów wytwarza się wyłącznie z mięsa, choć niektóre zawierają także różne ciekawe dodatki, takie jak nasiona lnu czy algi morskie.

Jeśli chcielibyśmy dostarczyć pupilowi rozrywki na nieco dłużej, możemy zaserwować mu przysmak w formie gryzaka. Firma Maced oferuje duży wybór naturalnych gryzaków w formie kości, zrobionych z fragmentów spreparowanej skóry oraz mięsa. Dużym zainteresowaniem cieszą się również takie specjały, jak wędzone noski i uszy wieprzowe, kurze łapki, szyjki, wymiona i tchawice wołowe czy spaghetti z jelit wieprzowych. Może dla nas nie brzmi to zbyt smakowicie, ale czworonogi wręcz przepadają za takimi przekąskami. Gryzaki to niezawodna recepta na psią nudę. Smakołyki w tej formie zaspokajają też naturalną u psa potrzebę żucia i gryzienia. Monotonna praca szczęk pozwala zwierzakowi wyciszyć się, uspokoić i zmniejszyć napięcie. Przekąski te mogą być więc pomocnym narzędziem do walki z niektórymi zaburzeniami behawioralnymi, takimi jak lęk separacyjny u psa.

↓ PRZYSMAKI MACED DLA PSA ↓
Jak często można podawać psu przysmaki?


Naturalne przysmaki to zdrowy i wartościowy dodatek do psiej diety, ale i z nimi nie można przesadzać. Pamiętajmy, że przekąski tego rodzaju mają być tylko urozmaiceniem jadłospisu czworonoga, a nie jego podstawą. Uważa się, że udział przysmaków w dziennej dawce kalorii nie powinien przekraczać 8-10%. Nadmierne folgowanie pupilowi to prosta droga to nadwagi oraz wielu chorób dieto zależnych.

Smakołyki możemy podawać przede wszystkim, jako nagrodę w trakcie szkolenia. Ulubiony przysmak pupila to idealny motywator do nauki nowych komend i sztuczek. Gryzaki serwujemy nie częściej niż 2 razy w tygodniu.

↓ PRZYSMAKI MACED DLA PSA ↓

Sklep Telekarma
Tekst: Angelika Podgajna
Zdjęcie: ©  Africa Studio - stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger