poniedziałek, 21 października 2019

Bozita dla psa


Rynek pokarmów dla zwierząt domowych dynamicznie się zmienia. Wciąż pojawiają się nowe, lepiej opracowane teorie na temat żywienia czworonogów, zmienia się także podejście hodowców i opiekunów. Obecnie najbardziej przez nich cenione są pokarmy naturalne, pozbawione sztucznych i mocno przetworzonych składników, a więc całkowicie bezpieczne dla naszych podopiecznych. Jednymi z takich produktów są właśnie karmy Bozita dla psów. Co warto o nich wiedzieć?


Charakterystyka pokarmów Bozita dla psów


Bozita to szwedzki producent pokarmów dla zwierząt domowych, którego historia sięga ponad stu lat wstecz. Dziś markę tę zalicza się do grona europejskich liderów na rynku zoologicznym, czemu trudno się dziwić biorąc pod uwagę wysoką jakość wyrobów i niezwykłą staranność produkcji, spełniającej surowe szwedzkie standardy.

Karmy Bozita dla psa to połączenie naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składników z prostotą receptury. Cechą wyróżniającą te produkty jest wyjątkowo duża zawartość mięsa, pozyskiwanego wyłącznie ze szwedzkich łowisk i hodowli. Warto dodać, że wszystkie surowce wykorzystywane do produkcji karm pochodzą z gospodarstw niestosujących hormonów, antybiotyków ani herbicydów. Wytwórcy zrezygnowali także z dodatku sztucznych konserwantów czy polepszaczy smaku, które coraz częściej szkodzą naszym podopiecznym. Dużym atutem pokarmów Bozita jest szeroki wybór smaków i możliwość dostosowania posiłku do indywidualnych potrzeb czworonoga. Wyszukane specjały z mięsem łosia czy renifera z pewnością trafią w gusta nawet najbardziej wybrednych kudłaczy. W ofercie nie brakuje także propozycji bezzbożowych i bezglutenowych, odpowiednich dla zwierzaków z alergią czy nietolerancją pokarmową.

Właściwości suchych pokarmów Bozita dla psa


W ofercie marki Bozita znajdziemy propozycje posiłków dla wszystkich czworonogów, a więc zarówno dla szczeniąt, jak i psów dorosłych czy starszych. Są to produkty doskonale zbilansowane, zasobne w białko zwierzęce, a także szereg witamin i minerałów niezbędnych psu do prawidłowego funkcjonowania.

↓ SUCHA KARMA BOZITA DLA PSA ↓
Do wyboru mamy kilka uniwersalnych specjałów, na przykład karmę Bozita Adult Original dla dorosłych psów wszystkich ras. Poza nią dostępne są także karmy dla czworonogów o mniejszych gabarytach – Bozita Mini – oraz przedstawicieli ras dużych i olbrzymich, czyli Bozita X-Large. Wszystkie one bazują na świeżym i lekkostrawnym mięsie kurczaka, ponadto zawierają odpowiednie proporcje tłuszczy i węglowodanów. W ich składzie znajdziemy również błonnik, kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, a także zestaw witamin i minerałów dbających o zdrowie naszego pupila.

Producent przygotował także coś specjalnego z myślą o najmłodszych czworonogach. Karma Bozita Puppy & Junior przeznaczona jest dla szczeniąt, które ukończyły już pierwszy miesiąc życia. Posiłek ten nie zawiera pszenicy, co czyni go bardziej lekkostrawnym i odpowiednim dla maluchów. Z kolei dodatek cennych prebiotyków, kwasów tłuszczowych i witamin wspomaga harmonijny wzrost, wzmacnia odporność, reguluje pracę narządów i procesy umysłowe. Starszym zwierzakom dedykowano karmę Bozita Senior z obniżoną zawartością tłuszczy i dodatkiem substancji spowalniających starzenie.

W ofercie marki znajdziemy także propozycje dla psów o specyficznych potrzebach żywieniowych. Jedną z nich jest Bozita Flavour Plus dla zwierzaków wybrednych i z brakiem apetytu oraz karma Bozita Light przeznaczona dla zwierzaków z nadwagą lub tendencją do tycia.

↓ BOZITA MOKRA KARMA DLA PSA - KARTONIKI ↓Mokre pokarmy Bozita dla psów


Poza suchymi karmami Bozita możemy wybierać również spośród mokrych specjałów tej marki. Przekąski dla psów tego rodzaju składają się przede wszystkim ze świeżego mięsa, nie zawierają natomiast żadnych zbóż ani innych zbędnych wypełniaczy. Mogą więc jeść je bez obaw również czworonogi borykające się z alergią pokarmową lub nadwrażliwością na pewnie składniki diety.
Mokre karmy Bozita dla psa dostępne są w postaci pasztecików oraz kawałków mięsa w galaretce. Do ich produkcji wykorzystuje się różne gatunki mięs, między innymi renifera, dziczyznę, łosia, jagnięcinę czy kurczaka. Tak dobrane kompozycje smakowe trafiają w gusta większości czworonogów, więc bez trudu dobierzemy coś, co posmakuje i naszemu pupilowi.

↓ BOZITA MOKRA KARMA DLA PSA - PUSZKI ↓


Sklep Telekarma


Tekst: Angelika Podgajna
Zdjęcie: © Tatyana Gladskih — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger