piątek, 18 lutego 2022

MR BANDIT NATURALS naturalne przysmaki dla psa

Naturalne przysmaki dla psa to coś więcej niż łakocie. Wybierając produkty dobrej jakości, zyskujemy smakołyk, który nie tylko sprawi frajdę pupilowi, ale i uzupełni jego dietę w cenne składniki odżywcze. Jakie przekąski warto wybrać? Strzałem w dziesiątkę będą, na przykład naturalne przysmaki dla psa Mr Bandit Naturals!

Naturalne przysmaki dla psów: dlaczego warto?

W sklepach zoologicznych pełno jest najróżniejszych smakołyków dla psów, ale to właśnie naturalne, suszone specjały cieszą się największą popularnością. Trudno się temu dziwić, bo spośród innych podobnych produktów wyróżnia je niemal wszystko: aromat, konsystencja oraz w pełni naturalny skład! Czym są naturalne przysmaki dla psów?

Większość przekąsek tego rodzaju wytwarza się z kawałków wędzonego mięsa lub skóry zwierząt. Największym wzięciem cieszą się specjały, takie jak suszone uszy czy noski wieprzowe, żwacze wołowe albo kości z preparowanej skóry. W ofercie Mr Bandit znajdziemy natomiast naturalne przysmaki z pasków suszonego mięsa różnego rodzaju.


↓ Przysmaki MR. BANDIT dla psa ↓

Naturalne przysmaki dla psa Mr Bandit Naturals

Mr Bandit Naturals to w pełni naturalne, jednobiałkowe przysmaki dla psów. Składają się wyłącznie z mięsa, nie posiadają żadnych zbędnych sztucznych dodatków ani aromatów. Każdy przysmak zawiera tylko jedno źródło białka, więc można stosować je bezpiecznie w diecie eliminacyjnej lub u psów ze stwierdzoną alergią pokarmową.

Smakołyki dla psów Mr Bandit Naturals mają postać wędzonych pasków mięsa. Dzięki specjalnej technologii mięso zachowuje swój naturalnych smak, aromat oraz cenne wartości odżywcze. Przysmaki te stanowią źródło białka i protein, które wzmacniają mięśnie czworonoga i wspomagają odporność jego organizmu.

Dlaczego warto wybrać przysmaki Mr Bandit?

Przysmaki Mr Bandit to doskonały dodatek do codziennej diety pupila. Ich smak i aromat wzmagają apetyt, a konsystencja skłania do monotonnego żucia, które działa na psa uspokajająco.

Żucie i gryzienie suszonego mięsa sprzyja też utrzymaniu prawidłowej higieny zębów i dziąseł, a monotonna praca szczęki wzmacnia jej mięśnie. Przysmaki można stosować jako nagrodę po wyczerpującym treningu, jako przysmak dla urozmaicenia jadłospisu pupila albo kiedy chcemy zająć czymś psa i odwrócić jego uwagę od przykrej sytuacji, na przykład wizyty u weterynarza.

Rodzaje przysmaków dla psa Mr Bandit Naturals

W ofercie Mr Bandit dostępne są przysmaki jednobiałkowe, czyli bazujące na jednym tylko rodzaju mięsa. Wybór smaków jest ogromny! Nasz pupil może skosztować między innymi suszonych pasków kurczaka, baraniny, gęsi, jelenia, kaczki, kozy czy królika. Przysmaki te nie zawierają zbóż, konserwantów ani chemicznych polepszaczy smaku.

Poza przysmakami wyłącznie mięsnymi mamy do wyboru również smakołyki z aromatycznymi dodatkami. Będą to, na przykład paski suszonego indyka z kokosem, dziczyzna z konopią lub wołowina z czarnuszką. Mr Bandit Naturals to przysmaki, które sprawią radość pupilowi i wprowadzą do jego diety o nowe pyszne smaki!

Inne przysmaki dla psa od Mr Bandit

Przysmaki w formie pasków suszonego mięsa to nie jedynie, co ma do zaoferowania marka Mr Bandit. W jej ofercie znajdziemy mnóstwo innych specjałów, które przypadną do gustu każdemu kudłatemu łasuchowi. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza naturalne gryzaki z suszonej skóry wołowej – idealne do żucia i zaspokojenia naturalnej dla psa potrzeby gryzienia. Takie gryzaki mają kształt kości, piłki, a nawet buta! Są całkowicie naturalne, pyszne i niezwykle aromatyczne.

Dużą popularnością cieszą się także mięsne kości do ogryzania oraz suszone części zwierzęce, takie jak żwacze wołowe, kurze łapki czy płucka wieprzowe. Mr Bandit oferuje także ogromny wybór przysmaków chrupiących lub półmiękkich. Mogą to być między innymi suszone patyczki do żucia ze skórą wołową i marchewką albo miękkie filety z kaczką i dorszem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Na psim tropie , Blogger